Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy Note 20

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy Note 20 – wysokiej jakości osłonka na ekran

Ochrona ekranu wcale nie musi wiązać się z obniżeniem estetyki lub komfortu obsługi Twojego smartfona Samsung Galaxy Note 20. Doskonałym przykładem są dostępne w ofercie naszego sklepu folie i szkła ochronne. Każda osłonka na ekran występuje w rozmiarze oraz kształcie odpowiadającym modelowi posiadanego przez Ciebie telefonu. Nasze folie poliwęglanowe i szkła hartowane cechuje stuprocentowa transparentność, dzięki czemu w żaden sposób nie wpływają na jakość wyświetlanego obrazu. Co więcej, folie i szkła ochronne są dostępne w wariantach bezklejowych, dlatego nie zostawią trwałego śladu na ekranie. Poprzez właściwości elektrostatyczne dokładnie przylegają do wyświetlacza, nie tworząc nieestetycznych bąbli powietrza.

Folie i szkła ochronne – dlaczego warto je stosować?

Nie ma skuteczniejszej metody ochrony wyświetlacza w Twoim smartfonie od osłonki na ekran. Zarówno folie poliwęglanowe, jak i szkła hartowane są w stanie zapobiec większości uszkodzeń mechanicznych w obrębie ekranu telefonu. Cienkie i elastyczne folie ochronne zapobiegają przede wszystkim zarysowaniom ekranu, do których może dojść choćby w sytuacji noszenia smartfona w torebce razem z kluczami. Do ochrony szybki ekranowej przed stłuczeniem lub pęknięciem rekomendujemy przede wszystkim grubsze i twardsze od folii szkła ochronne. Najwyższy poziom ochrony gwarantują szkła hartowane o twardości 9H w skali Mohsa. Alternatywę stanowią hybrydowe folio-szkła o wyższej elastyczności od szkieł i twardsze od folii poliwęglanowych.

Odkryj możliwości smartfona Samsung Galaxy Note 20

Niezwykle wydajny i designerski Samsung Galaxy Note 20 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jego duży, 6,3-calowy ekran Super AMOLED o ultra wąskim obramowaniu bez notcha możesz obsługiwać za pomocą dedykowanego rysika S Pen. Za jego pomocą twórz odręczne notatki, które później możesz automatycznie konwertować na normalny tekst w smartfonie. Rysik służy także do sterowania smartfonem za pomocą gestów. Dzięki baterii o pojemności 4300 mAh obsługującej technologię Fast Charging Galaxy Note 20 pozwala na długie godziny użytkowania bez konieczności odnawiania energii.