Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Dopasuj folie ochronne lub szkła hartowane do Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Posiadamy wysokiej jakości folie i szkła ochronne, które odpowiadają modelowi smartfona Samsung Galaxy Note 20 Ultra. To na przykład szczególnie popularne szkła hartowane o twardości 9H w skali Mohsa. Ze względu na swoją grubość gwarantują one wysoki poziom amortyzacji uderzenia podczas upadku, przez co mogą zapobiegać stłuczeniom szybki ekranowej. Ciekawą alternatywę stanowią dla nich jednak także folie poliwęglanowe. Możesz wyposażyć w nie swój smartfon, jeśli zależy Ci na tym, aby osłonka na ekran była mniej widoczna. Cieńsze i bardziej elastyczne folie ochronne najlepiej sprawdzą się w przypadku jednoczesnego stosowania etui ochronnego z klapką.

Dlaczego osłonka na ekran stanowi niezbędne akcesorium?

Nawet najostrożniej obsługiwany telefon może ulec niechcianym uszkodzeniom mechanicznym w obrębie wyświetlacza. Oprócz tych, do których doszło na skutek upuszczenia lub uderzenia, pojawiają się także zarysowania i wyszczerbienia ekranu spowodowane codziennym użytkowaniem. Aby zapobiec stopniowemu niszczeniu wyświetlacza, koniecznie wyposaż swój smartfon w folie poliwęglanowe lub szkła ochronne. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości folie i szkła ochronne, które w żaden sposób nie wpływają na komfort obsługi smartfona. Po założeniu sprawdzona osłonka na ekran staje się prawie niewidoczna dla oczu. Dzięki niej nawet po długim czasie wyświetlacz Twojego telefonu będzie prezentować się tak samo jak w dniu zakupu.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra – poznaj jego możliwości

Jeden z flagowców renomowanego producenta elektroniki Samsung Galaxy Note 20 Ultra zachwyca zarówno nowoczesnym designem, jak i oszałamiającą wydajnością. Smartfon posiada bardzo duży wyświetlacz o ultrawąskim obramowaniu. U górze ekranu Super AMOLED umieszczono obiektyw przedniego aparatu fotograficznego bez notcha. Do obsługi smartfona można wykorzystywać dedykowany rysik S Pen, tworząc nim na przykład odręczne notatki. Tylny aparat fotograficzny korzysta z trzech obiektywów: standardowego 108 Mpx, a także szerokokątnego i teleobiektywu. Telefon posiada wodoszczelność potwierdzoną normą IP68 i jest kompatybilny z najnowszym standardem sieci 5G.