Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy S10

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy S10 - niezawodna ochrona ekranu

Kupno nowego telefonu to zawsze ważna decyzja i przełomowy moment w życiu nowoczesnego człowieka. Jeśli jeszcze się zastanawiasz co wybrać, my bez wahania polecamy Samsung Galaxy S10. W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę na niezbędne akcesoria, które pomogą zabezpieczyć twój telefon, w tym: szkła i folie na ekran, folie poliwęglanowe, folie ochronne jak i szkła hartowane.

Zalety ochrony ekranu Samsung Galaxy S10

Szkła hartowane i folie ochronne są obecnie jednym z najpopularniejszych wyborów w kwestii ochrony ekranu telefonu. Dostępne u nas szkła i folie są wykonane z najlepszej jakości materiałów oraz mają twardość do 9H w skali Mohsa. Dzięki wysokiej jakości szkła hartowane nie zmieniają czułości ekranu i czasu reakcji na dotyk. Natomiast folie charakteryzują się twardością do 3H w skali Mohsa. Szkła i folie ochronne potrafią uchronić nie tylko przed zarysowaniem ekranu telefonu, ale też w chwili większych uszkodzeń uchronić ekran przed większymi uszczerbkami, jak np. pękniecie. Szkła i folie na ekran Samsung z pewnością pozwoli zadbać o bezpieczeństwo ekranu. Są solidne, łatwe w montażu i mogą służyć przez długi okres. Szkła jak i folie są również łatwe w demontażu. Dla osób mających dylemat co wybrać dobrym wyznacznikiem może być cena. Nie należy się jednak sugerować tylko tym, a przede wszystkim naszymi potrzebami i oczekiwaniami od akcesoriów ochronnych.

Samsung Galaxy S10 - specyfikacja modelu

Co do samego telefonu można o nim śmiało powiedzieć, że jest on zdecydowanie wart swojej ceny. Najnowszy flagowiec Samsunga stanowi nie lada gratkę dla poszukiwaczy nie tylko świetnego designu, ale też funkcjonalności i otwartości na użytkownika. Duża przekątna ekranu, doskonały wyświetlacz i wysoka rozdzielczość to coś na co warto się skusić. Skaner linii papilarnych, pojemna bateria czy potrójny aparat to tylko część fascynujących detali tego telefonu. Ten model to także doskonałe podzespoły i szybko działający system. Ten model Samsunga jest skazany na sukces w swojej kategorii.