Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy S10 5G

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Sprawdzona ochrona ekranu Samsung Galaxy S10 5G

Bardzo duży ekran AMOLED, w który wyposażono Samsung Galaxy S10 5G, prezentuje znakomitą jakość obrazu. Z tego powodu rekomendujemy jego zabezpieczenie poprzez szkła ochronne lub folie poliwęglanowe. Chronią one wyświetlacz przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi, które w znacznym stopniu obniżają estetykę urządzenia, jakość obrazu, a niekiedy nawet czułość ekranu na dotyk. Dodatkowo folie i szkła ochronne mogą mieć pozytywny wpływ na wrażenia wizualne użytkownika smartfona. Posiadają bowiem powłokę oleofobową, na której mniej widać odciski palców i ewentualne zabrudzenia. Dzięki niej osłonka na ekran jest także łatwiejsza w czyszczeniu.

Folie i szkła ochronne – czym się różnią?

Folie poliwęglanowe i szkła hartowane mają różne właściwości, które warto dopasować do własnych preferencji. W naszej ofercie znajdziesz elastyczne folie ochronne, jak i doskonale amortyzujące uderzenia szkła hartowane. Co więcej, oferujemy również kompromisowe rozwiązanie, czyli hybrydowe folio-szkła łączące w sobie cechy jednej i drugiej ochrony ekranu. Z reguły osoby, którym zależy na jak najlepszym zabezpieczeniu wyświetlacza przed stłuczeniem, wybierają szkła ochronne o twardości 9H w skali Mohsa. Z kolei ci użytkownicy smartfonów, którzy chcą mieć jak najmniej widoczną ochronkę na wyświetlacz, częściej sięgają po folie poliwęglanowe. Folie ochronne są bowiem bardzo cienkie, przez co chronią ekran przede wszystkim przed zarysowaniami.

Samsung Galaxy S10 5G – specyfikacja smartfona

6,7-calowy Samsung Galaxy S10 5G to telefon kompatybilny z najnowszym standardem sieci 5G. Korzysta z wysokiej klasy wyświetlacza AMOLED. Wąskie obramowanie oraz zaokrąglone narożniki obudowy przekładają się na estetyczny, nowoczesny design smartfona. Telefon pracuje niezwykle wydajnie dzięki potężnemu procesorowi o imponującym taktowaniu 2,70 GHz. W zależności od preferencji użytkownika, do wyboru pozostaje konfiguracja sprzętowa z 8 lub nawet 12 GB pamięci RAM. Pojemna bateria 4500 mAh obsługuje technologię szybkiego ładowania Quick Charge 2.0. Należy także wspomnieć o zaawansowanych możliwościach technologicznych smartfona. Jego tylny aparat korzysta z czterech obiektywów odpowiadających różnym trybom fotografowania.