Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy S10 Plus

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy S10 Plus - niezawodna ochrona ekranu

Etuo.pl oferuje nowoczesne i funkcjonalne osłonki na wyświetlacze smartfonów. W zależności od indywidualnych potrzeb można wybrać szkła i folie na ekran o parametrach d najbardziej dopasowanych do swoich wymagań. Folie ochronne i szkła hartowane na wyświetlacz do telefonu Samsung Galaxy S10 Plus to bez wątpienia pewne, niedrogie i trwałe zabezpieczenie najważniejszej części smartfona - ekranu dotykowego. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii są one niezwykle wytrzymałe, a przy tym bardzo łatwe w samodzielnej aplikacji. Osłonki idealnie przylegają do ekranu telefonu, w żaden sposób nie zniekształcają obrazu ani nie zakłócają czułości warstwy dotykowej.

Zalety ochrony ekranu Galaxy S10 Plus

Szkła hartowane i folie ochronne nie wpływają na jakiekolwiek zmiany właściwości ekranu, czy też na odbiór poszczególnych kolorów wyświetlanych na ekranie. Folie poliwęglanowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów syntetycznych, które charakteryzują się twardością 3H w skali amohsa. Z kolei szkła ochronne o twardości 9H nie tylko świetnie chronią ekran dotykowy przed zabrudzeniem i zarysowaniami, ale także pomagają zapobiec stłuczeniu matrycy. Warto skorzystać z ochrony jaka zapewniają szkła, a także folie ochronne na ekran, aby zachować swój telefon w idealnym stanie podczas całego okresu użytkowania. Zarówno folie, jak i szkła na Samsung są dedykowane do urządzenia Samsung Galaxy S10 Plus. Każdy egzemplarz osłonki jest odpowiednio dopasowany do ekranu tego smartfona, gdyż posiada specjalne wycięcia niezbędne do bezproblemowego korzystania z telefonu.

Samsung Galaxy S10 Plus - specyfikacja modelu

Telefon Samsung Galaxy S10 Plus to nieco cieńsza wersja modeli S9+ oraz S8+. Całkowita grubość jego obudowy wynosi zaledwie 7,8 mm. Pomimo tego, bateria w tym urządzeniu jest odczuwalnie większa i bardziej pojemna. Samsung zaimplementował w Galaxy S10 Plus dobrej jakości akumulator o pojemności aż 4000 mAh, a także 6,44-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości QHD+, 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 855 oraz 6 lub 8 GB pamięci operacyjnej RAM typu LPDDR4 i 128 GB lub więcej miejsca na dane