Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy S10e

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy S10E - niezawodna ochrona ekranu

Szkła hartowane i folie ochronne do Samsung Galaxy S10E dostępne na stronie internetowej sklepu etuo.pl to niezwykle funkcjonalne i praktyczne akcesoria, które nie tylko chronią nasz telefon, ale także utrzymują go w bardzo dobrej kondycji już od momentu zakupu. Warto skorzystać z oferty na osłonki panelu dotykowego i wybrać model, który najlepiej spełni nasze oczekiwania w stosunku do akcesoriów ochronnych telefonu.

Zalety ochrony ekranu Galaxy S10e

Folie ochronne oferowane przez etuo.pl posiadają wycięcia na najważniejsze komponenty frontu urządzenia i występują w różnych wersjach: na ekran, na matrycę, a także na cały telefon czyli front, boki, tył oraz na ekrany zakrzywione (3D). Z kolei szkła występują w wersji dopasowanej co całości frontu, w wersji dopasowanej do samej matrycy lub w wersji z zakrzywionymi rantami (3D). Szkła hartowane i folie na ekran smartfona są całkowicie transparentne. Nie wpływają w żaden sposób na odbiór kolorów ani obrazu na wyświetlaczu oraz nie upośledzają jego funkcji dotykowych. Folie poliwęglanowe wyprodukowane z cieniutkiej warstwy tworzywa sztucznego charakteryzują się twardością 3H w skali Mohsa, a co za tym idzie są świetną barierą dla różnego rodzaj zabrudzeń. Ponadto chronią wyświetlacz przecz zarysowaniami. Znacznie mocniejsze i bardziej wytrzymałe szkła hartowane posiadają twardość 9H, co oznacza, że skutecznie chronią ekran przed zgubnymi skutkami zderzenia z twardym przedmiotem czy też ewentualnym pęknięciem lub stłuczeniem matrycy.

Samsung Galaxy S10E - specyfikacja modelu

Szkła i folie na ekran Samsung dostępne na etuo.pl to świetny sposób ochrony nowego Samsunga Galaxy S10E, który korzysta z nowego wyświetlacza Infinity-O, a także z wbudowanego w niego dobrej jakości czytnika odcisków palców. Galaxy S10E jest napędzany do działania procesorem Exynos 9820 lub Snapdragon 855. Każdy ma do wykorzystania 8 GB RAM. Na dane użytkownika zapewnione jest z kolei 512 GB pamięci. Smartfon działa pod kontrolą najnowszej edycji Samsung OneUI, która dostosowana jest do wygodnego korzystania z dużego wyświetlacza.