Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy S20

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Niezawodna ochrona ekranu Samsung Galaxy S20

Im większy ekran, tym ciekawsze wrażenia wizualne, ale zarazem wyższe ryzyko zbicia szybki ekranowej. Wystarczy chwila nieuwagi, gdy nasz telefon upadnie i uderzy o twardą powierzchnię, a może dojść do pęknięcia. Podobnie wyświetlacz może łatwo ulec porysowaniu, gdy nosimy go w kieszeni lub torebce razem z kluczami lub innymi, twardymi przedmiotami. Dlatego szkła ochronne i folie poliwęglanowe stanowią tak ważne akcesorium dla Samsunga Galaxy S20. Folie i szkła na ekran gwarantują, że nawet po dłuższym użytkowaniu ekran będzie prezentował się tak samo jak w dniu zakupu smartfona. Pamiętajmy, że folie i szkła na ekran powinny zostać dopasowane do konkretnego modelu telefonu. Przede wszystkim zgadzać muszą się wycięcia na na przedni obiektyw lub głośnik telefonu.

Samsung Galaxy S20 – zalety ochrony ekranu

Zarówno szkła hartowane, jak i folie poliwęglanowe posiadają swoje indywidualne zalety. Folie poliwęglanowe są z reguły cieńsze, a przez to mniej widoczne. Posiadają matową powierzchnię, na której nie są widoczne odciski palców. Co więcej, folie poliwęglanowe mogą pełnić rolę maskującą, zakrywając wcześniej powstałe zarysowania ekranu. Szkła hartowane na Samsung Galaxy S20 cechuje wyższa wytrzymałość, która to gwarantuje przede wszystkim ochronę przed stłuczeniem ekranu. Także szkła hartowane są łatwe w montażu i mogą maskować wcześniej powstałe zarysowania na wyświetlaczu. Decydując się na zakup szkła hartowanego, należy jednak liczyć się z jego nieco wyższą ceną.

Specyfikacja Samsung Galaxy S20

Imponujący Samsung Galaxy S20 łączy w sobie nowoczesne wzornictwo oraz najnowsze osiągnięcia technologii. Posiadacze smartfona zyskują aż 6,9-calowy ekran dotykowy z prawie niewidoczną ramką. Otwór na przedni obiektyw aparatu znajduje się bezpośrednio w ekranie telefonu, co zyskało nawet specjalną nazwę Infinity-O. Ponieważ ekran ma klasę AMOLED i bardzo wysoką rozdzielczość 3200x1400 pikseli, obraz prezentuje się na nim wyjątkowo żywo i realistycznie. Odświeżanie obrazu na poziomie 140Hz gwarantuje płynną grafikę podczas gier. Zaawansowany procesor Exynos 990 pozwala na obsługę najnowocześniejszych aplikacji.