Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy S20 FE

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Folie i szkła ochronne do Twojego Samsung Galaxy S20 FE

Ważny element asortymentu naszego sklepu internetowego stanowią folie i szkła ochronne. Posiadamy folie poliwęglanowe oraz szkła ochronne, które skutecznie zabezpieczą ekran Twojego Samsunga Galaxy S20 Fe. W naszej ofercie znajdziesz zarówno elektrostatyczne folie ochronne, jak i szkła hartowane z klejem. Ich indywidualne właściwości możesz dopasować do własnych preferencji oraz specyfiki codziennego korzystania ze smartfona. Do dyspozycji pozostają szkła hartowane o twardości 9H w skali Mohsa i grubości 0,33 mm, a także cienkie i elastyczne folie ochronne. Zarówno szkła ochronne, jak i folie poliwęglanowe charakteryzuje całkowita transparentność, dlatego nie wpływają one na jakość wyświetlanego obrazu. Szkła hartowane nie mają także wpływu na precyzję obsługi wyświetlacza dotykowego.

Ochrona ekranu – dlaczego warto o nią zadbać?

Wyświetlacz w Twoim smartfonie Samsung Galaxy S20 FE wymaga dodatkowej ochrony. Osłonka na ekran od zaufanego producenta pomoże Ci zabezpieczyć wyświetlacz przed wieloma potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Ochrona ekranu dotyczy nie tylko zabezpieczenia go przed zarysowaniami i wyszczerbieniami, ale także minimalizacji ryzyka stłuczenia szybki ekranowej na skutek uderzenia lub upadku smartfona. Folie i szkła ochronne dostępne w ofercie naszego sklepu są łatwe do samodzielnym montażu, a w razie potrzeby szybko wymienisz je na nowe. Każda osłonka na ekran posiada również specjalną powłokę oleofobową, która znacznie ułatwia czyszczenie ekranu.

Samsung Galaxy S20 FE – czym się wyróżnia?

Kompatybilny z najnowszym standardem sieci 5G Samsung Galaxy S20 FE robi oszałamiające wrażenie. Telefon dysponuje dużym wyświetlaczem Super AMOLED z wycięciem na przedni aparat fotograficzny Infinity-O. Ekran odświeża obraz z częstotliwością 120 Hz, co w połączeniu z wydajnym procesorem zapewnia mu miano gamingowego. Pamięć wewnętrzna wynosi 128 GB, a dostępna pamięć RAM ma wielkość 6 GB. Tylny aparat fotograficzny korzysta z trzech obiektywów: standardowego, ultraszerokokątnego oraz teleobiektywu. Z przodu znajduje się aparat portretowy o matrycy 32 Mpx. Czytnik linii papilarnych został zintegrowany z wyświetlaczem.