Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy S20 Plus

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy S20 Plus – kilka słów o modelu

Flagowiec koreańskiego producenta, którego premierę zaplanowano na początek 2020 roku, czyli Samsung Galaxy S20 Plus, stanowi nową jakość na rynku smartfonów. W pierwszej kolejności należy wspomnieć o ekranie super AMOLED w formacie 20:9, który posiada odświeżanie obrazu na poziomie 120 Hz. Smartfon doskonale więc nadaje się do oglądania filmów oraz seriali, przeglądania zdjęć, a także ich edycji. Ramka ekranu jest właściwie niewidoczna, nie rozpraszając w żaden sposób uwagi użytkownika. Kolejny ważny parametr telefonu to jego wytrzymała bateria o pojemności 5000 mAh, gwarantująca możliwie jak najdłuższy czas użytkowania. Ogromne wrażenie robi tylny aparat fotograficzny z matrycą 108 Mpx. Osiągana przez niego jakość fotografii pozwala na swobodne wykonywanie zdjęć gwiaździstemu niebu. Dodatkowo współpracuje z szerokim zakresem technologii optymalizujących obraz. Wygląd Samusnga Galaxy S20 Plus dobrze wpasowuje się w obecne trendy, nadaje im jednak nieco nowy kierunek. Uwagę zwraca przede wszystkim rozmieszczenie obiektywów, które ulokowano na jednym, kwadratowym panelu. Pomimo dużego wyświetlacza urządzenie jest lekkie i wygodnie leży w dłoni.

Samsung Galaxy S20 Plus – szkła i folie na ekran telefonu

Posiadacze smartfonów takich jak Samsung Galaxy S20 Plus powinni zwracać szczególną uwagę na bezpieczeństwo swojego telefonu. Duża powierzchnia ekranowa to jednocześnie duża odpowiedzialność. Łatwo uszkodzić szybkę w sytuacji, gdy smartfon upadnie. Jednak nawet jeśli do tego nie dojdzie, szkło wciąż jest podatne na zarysowania. Wystarczy nosić telefon w torebce razem z kluczami, a po czasie zaobserwujemy nieestetyczne rysy. Jak możemy temu zapobiec? Rozwiązanie jest proste – kupmy dopasowane szkło na ekran. Alternatywę dla niego stanowi też folia ochronna. Oba akcesoria służą ochronie wyświetlacza, posiadają jednak różne właściwości.

Samsung Galaxy S20 Plus – niezawodna ochrona ekranu

Folia na telefon Samsung Galaxy S20 Plus zapobiega przede wszystkim porysowaniom. Jest cieńsza i bardziej elastyczna, mogąc dokładnie przylegać do zaokrąglonych brzegów wyświetlacza. Szkło na telefon jest grubsze i twardsze, przez co też bardziej kruche, jednak lepiej amortyzuje uderzenia. Jeżeli więc mamy tendencje do upuszczania smartfona, lepiej kupić szkło na ekran. W przypadku, gdy bardziej zależy nam na trwałości samego zabezpieczenia, sięgnijmy po folię ochronną.