Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy S20 Ultra

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Niezawodna ochrona ekranu Samsung Galaxy S20 Ultra

Folie i szkła na ekran stanowią niezbędne akcesoria, w które powinni wyposażać się wszyscy właściciele Samsungów Galaxy S20 Ultra. Dzięki temu mogą oni uchronić ekrany swoich smartfonów zarówno przed drobnymi zarysowaniami, jak i poważnymi stłuczeniami. Decyzja o tym, czy lepsze są szkła ochronne, czy też folie poliwęglanowe – może być różnoraka. Zależy ona przede wszystkim od własnych preferencji użytkownika i sposobu, w jakim na co dzień obchodzi się on ze swoim smartfonem. Szkła ochronne z pewnością stanowią najlepsze zabezpieczenie dla wyświetlacza, jednak sporo zależy od ich współczynnika twardości. Przewaga, jaką posiadają z kolei folie poliwęglanowe, to ich znacznie mniejsza widoczność. Zanim więc dokonamy konkretnego wyboru, należy dokładnie zastanowić się nad własnymi oczekiwaniami.

Samsung Galaxy S20 Ultra – zalety ochrony ekranu

Niezależnie od tego, czy wybieramy szkła ochronne, czy też folie poliwęglanowe, jedno możemy stwierdzić na pewno – wyświetlacz Galaxy S20 Ultra wymaga ochrony. Wątpliwość może dotyczyć jedynie jej stopnia. Jeżeli chcemy używać case’a na telefon, który chroni wyłącznie tył obudowy, lepiej zakupić szkło hartowane. Jednak w przypadku, gdy korzystamy z futerału na telefon w formie książkowej i ekran chroni dodatkowa klapka, możemy rozważyć również folie poliwęglanowe. Pamiętajmy, że folie i szkła na ekran to tylko akcesoria. Jeżeli ulegną uszkodzeniu, będziemy mogli stosunkowo niskim kosztem wymienić je na nowe.

Specyfikacja Samsung Galaxy S20 Ultra

Seria Galaxy S20 liczy na dany moment trzy różne smartfony. Najwydajniejszy z nich to Samsung Galaxy S20 Ultra. Wyróżnia go kilka kluczowych parametrów – najistotniejszy z nich to oczywiście Sapce Zoom. Umożliwia on cyfrowe stukrotne powiększenie obrazu rejestrowanego przez aparat. Z tego powodu Samsung Galaxy S20 Ultra może pełnić rolę wysokiej jakości teleobiektywu. Na uwagę zasługuje również estetyczny wygląd smartfona. Posiada on duży wyświetlacz z na pierwszy rzut oka niewidoczną ramką ekranu. Ponieważ jest on zagięty po bokach, subtelnie przechodzi w jednobryłową obudowę.