Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy S21

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Folie ochronne na wyświetlacz Samsung Galaxy S21

Popularna ochrona ekranu wybierana przez klientów naszego sklepu internetowego to folie poliwęglanowe. Cienkie i elastyczne folie ochronne znajdziesz w wariantach dopasowanych do wymiarów i kształtu ekranu w smartfonie Samsung Galaxy S21. W wyniku posiadanych właściwości elektrostatycznych folie ochronne dokładnie przylegają do wyświetlacza. Skutecznie zabezpieczają ekran przed różnego rodzaju otarciami, zarysowaniami, wyszczerbieniami lub zabrudzeniami. Folie poliwęglanowe posiadają również specjalną powłokę oleofobową, która ułatwia czyszczenie ekranu i mniej widać na niej nieestetyczne odciski palców. Dodatkowe atuty, jakie posiadają folie ochronne, to także ich niska cena i wysoka trwałość.

Samsung Galaxy S21 – szkła hartowane na ekran

Szkła hartowane na wyświetlacze są uznawane za najskuteczniejszą formę ochrony ekranu w smartfonie. Nie inaczej jest w przypadku telefonu Samsung Galaxy S21, do którego wysokiej jakości szkła ochronne na ekran znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego. Dostępna jest u nas także hartowana osłonka na ekran 3D, która uwzględnia zakrzywione brzegi wyświetlacza. Nasze szkła ochronne posiadają grubość 0,33 mm, dlatego nie mają wpływu na jakość obrazu oraz czułość dotyku. Stanowią jednak wystarczającą warstwę amortyzacyjną, aby do minimum ograniczyć ryzyko stłuczenia szybki ekranowej. Co więcej, szkła hartowane posiadają twardość 9H w skali Mohsa, dlatego rzadziej ulegają uszkodzeniom mechanicznym.

Specyfikacja techniczna telefonu Samsung Galaxy S21

Flagowiec Samsung Galaxy S21 robi wrażenie nie tylko eleganckim, nowoczesnym wyglądem, ale także za sprawą wysokiej mocy obliczeniowej i zaawansowanych funkcji. Jego 6,2-calowy wyświetlacz to Dynamic AMOLED o rozdzielczości 1080 x 2400 pikseli. Bateria o pojemności 4000 mAh obsługuje technologię Fast Charging oraz ładowanie indukcyjne. Potężny procesor Samsung Exynos 2100 umożliwia łączność z siecią 5G, a także obsługę zaawansowanych gier i aplikacji. Pracę procesora dodatkowo wspiera pamięć RAM o wielkości 8 GB. Tylny aparat fotograficzny składa się z trzech obiektywów o matrycach Sony: standardowego, szerokokątnego oraz teleobiektywu z trzykrotnym zoomem bezstratnym. Wbudowany moduł NFC pozwala na płatności zbliżeniowe.