Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy S21 Plus

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy S21 Plus – wysokiej jakości folie i szkła ochronne

Duży wyświetlacz w telefonie Samsung Galaxy S21 Plus koniecznie należy zabezpieczyć poprzez zaufane akcesorium ochronne. Najskuteczniejsza ochrona ekranu to folie poliwęglanowe lub szkła hartowane. W ofercie Etuo.pl posiadamy zarówno folie i szkła ochronne, jak i hybrydowe folio-szkła na ekran, które można dopasować do wyświetlacza Galaxy S21 Plus i własnych preferencji. Każda osłonka na ekran charakteryzuje się stuprocentową transparentnością, dzięki czemu w żaden sposób nie wpływa na jakość obrazu wyświetlanego przez ekran. Podobnie folie i szkła ochronne nie ograniczają czułości ekranu dotykowego.

Jaka osłonka na ekran telefonu Samsung Galaxy S21 Plus?

Wybór konkretnej formy ochrony ekranu w telefonie Samsung Galaxy S21 Plus należy dopasować do własnego trybu życia oraz indywidualnych preferencji. Osobom aktywnym, wykonującym pracę fizyczną lub posiadającym małe dzieci polecamy w szczególności szkła ochronne. Wybierając szkła hartowane o grubości 0,33 mm i twardości 9H w skali Mohsa, do minimum można ograniczyć ryzyko stłuczenia wyświetlacza na skutek uderzenia lub upadku telefonu. Z kolei folie poliwęglanowe mogą stanowić lepszą alternatywę dla osób, które wykonują pracę biurową i w ostrożny sposób obchodzą się ze swoim smartfonem. Atutami, jakie posiadają folie ochronne na ekran, jest ich cienkość, elastyczność oraz niższa cena.

Możliwości smartfona Samsung Galaxy S21 Plus

Potężny Samsung Galaxy S21 Plus oferuje jeszcze lepsze parametry techniczne niż podstawowa wersja Galaxy S21. Przede wszystkim dysponuje on bardzo dużym wyświetlaczem Dynamic AMOLED o przekątnej 6,7 cala. Ekran wyświetla obraz w rozdzielczości 1080 x 2400 pikseli i odświeża go z częstotliwością 120 Hz. To w połączeniu z ośmiordzeniowym procesorem Samsung Exynos 2100 i 8 GB RAM sprawia, że telefon doskonale nadaje się do grania w gry lub do montowania filmów. Do ich nagrywania oraz robienia zdjęć w bardzo wysokiej rozdzielczości wykorzystać można potrójny aparat fotograficzny z tyłu obudowy. Składa się z obiektywu standardowego, szerokokątnego i teleobiektywu.