Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy S21 Ultra

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Folie ochronne na ekran Samsung Galaxy S21 Ultra

Osłonka na ekran to zaraz obok etui ochronnego niemal obowiązkowe akcesorium każdego posiadacza smartfona Samsung Galaxy S21 Ultra. Jeśli zależy Ci na tym, aby ochrona wyświetlacza była jak najmniej widoczna, dobre rozwiązanie mogą stanowić dla Ciebie folie poliwęglanowe. Cienkie i elastyczne folie ochronne nałożysz na wyświetlacz swojego smartfona bez używania kleju. Taka osłonka na ekran ma właściwości elektrostatyczne, dzięki którym dokładnie przylega do gładkiej powierzchni. Folie poliwęglanowe chronią ekran przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak zarysowania i otarcia. Warto stosować je razem z etui z klapką.

Najskuteczniejsza ochrona wyświetlacza w Samsung Galaxy S21 Ultra

Posiadacze smartfona Samsung Galaxy S21 Ultra, którzy chcą do maksimum ograniczyć ryzyko stłuczenia wyświetlacza na skutek uderzenia lub upadku telefonu, powinni sięgać po szkła hartowane. Grubsze i twardsze od folii szkła ochronne stanowią trudniejszą do pokonania barierę. Ze względu na grubość 0,33 mm pełnią rolę warstwy amortyzującej. Najlepiej wybierać szkła hartowane o twardości 9H w skali Mohsa. To najwyższy gwarant skutecznej ochrony ekranu. Pomimo że szkła ochronne są nieco bardziej widoczne na wyświetlaczu, nie wpływają na jakość wyświetlanego obrazu lub czułość ekranu dotykowego. Dodatkowo występują w wariantach 3D dokładnie dopasowanych do ekranów o zaokrąglonych brzegach.

Samsung Galaxy S21 Ultra – jakie atuty posiada?

Samsung Galaxy S21 Ultra obsługuje najnowszy standard sieci 5G i posiada wodo- i pyłoszczelną konstrukcję. Smartfon dysponuje bardzo wydajnym procesorem Samsung Exynos 2100. W zależności od wyboru konkretnego wariantu telefonu pracę procesora wspiera 12 lub 16 GB pamięci RAM. Źródło energii dla potężnych podzespołów smartfona stanowi bateria o pojemności 5000 mAh. Korzysta ona z technologii Fast Charging i może być ładowana bezprzewodowo. Tylny aparat fotograficzny składa się z aż czterech obiektywów: standardowego, szerokokątnego i dwóch teleobiektywów. Główna matryca aparatu ma imponującą wielkość 108 Mpx. W przednim aparacie do selfie zastosowano natomiast matrycę o wielkości 40 Mpx.