Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy Tab 4 10.1

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy Tab 4 10.1 - niezawodna ochrona ekranu

Tablet to bardzo poręczne i funkcjonalne urządzenie, które w wielu zadaniach może śmiało zastąpić komputer. Korzystamy z nich najczęściej w pracy, ale też w domu, dla rozrywki. Można na nim wygodnie przeczytać internetowe wydanie gazety, obejrzeć odcinek ulubionego serialu czy wreszcie w spokoju przejrzeć ofertę interesującego sklepu internetowego. Aby urządzenie działało bez zarzutu, należy jednak o nie odpowiednio zadbać. Nieodzownym gadżetem pełniącym rolę ochronną i zapobiegającą gromadzeniu się zanieczyszczeń w okolicach wrażliwego ekranu dotykowego są szkła i folie na ekran. W sklepie etuo.pl dostępne sa doskonałej jakości szkła hartowane i folie poliwęglanowe, odpowiednie dla większości dostępnych na rynku tabletów czy czytników e-booków.

Zalety ochrony ekranu Samsung Galaxy Tab 4 10.1

Korzyści, jakie daje korzystanie z folii i szkieł ochronnych na ekran tabletów, są oczywiste i niepodważalne. Przede wszystkim przedłużają żywotność sprzętu, bo zapobiegają powstawaniu najczęstszych uszkodzeń związanych z pęknięciem lub zarysowaniem ekranu. Dzięki tej ochronie można bez obaw można zabierać ze sobą urządzenia na służbowe lub rekreacyjne wyjazdy. Ogromną zaletą produktów ochronnych, o których tu mowa, jest to, że bardzo łatwo się je montuje. Wystarczy odrobina precyzji i staranności, by samodzielnie nałożyć szkło bądź folię ochronna na swój tablet. Różnorodność dostępnych produktów, w tym folii do samodzielnego przycięcia, powoduje, że każdy użytkownik bez trudu znajdzie coś dla siebie.

Samsung Galaxy Tab 4 10.1 - specyfikacja modelu

Kiedy wyposażyć już swojego Samsung Galaxy Tab 4 10.1 w odpowiednie szkła ochronne lub folie ochronne, możesz już spokojnie cieszyć się wszystkimi jego funkcjami. A ma on ich niemało. Posiada wymiary 176.40 x 243.40 x 7.95 mm i waży niecałe 0,5 kg, co pozwala na wygodne wyświetlanie stron internetowych, dokumentów, zdjęć i innych materiałów multimedialnych. Zasila go bateria litowo-jonowa 6800 mAh. Pamięć wbudowana urządzenia ma pojemność 16 GB, a pamięć RAM 1,5 GB. Wbudowany w opisywanym urządzeniu system operacyjny to Android 4.4 Kitkat. Premierę rynkowa miał on w II kwartale 2014 roku.