Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019)

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019) - niezawodna ochrona ekranu

Folie i szkła na ekran telefonu komórkowego lub tabletu to funkcjonalne i praktyczne dodatki pozwalające na uchronienie urządzeń przed zarysowaniem, zaplamieniem, a nawet uszkodzeniem mechanicznych spowodowanym przypadkowym upuszczeniem ich ze znacznej wysokości. Dostępne w ofercie sklepu etuo.pl folie ochronne i szkła ochronne wykonane są bowiem z materiałów o wysokiej odporności na stłuczenie, a jednocześnie po aplikacji ich na ekran, są niemal niewidoczne, pozwalając wygodnie korzystać ze wszystkich funkcji smartfonów czy tabletów.

Zalety ochrony ekranu Galaxy Tab A 10.1 (2019)

Wśród dostępnych w sklepie etuo.pl produktów znajdują się m.in. folie poliwęglanowe o twardości do 3H w skali Mohsa, które są wyjątkowo cienkie i wygodne w aplikacji na ekran smartfona oraz tabletów. Chronią one przed zaplamieniem w trakcie codziennego użytkowania czy zarysowaniem, a także maskują powstałe już rysy, przywracając im niemal idealny wygląd. Dostępne są również folie-szkła hybrydowe, które łączą w sobie cechy obu tych materiałów, a jednocześnie mają wyższą twardość osiągającą aż 7H w skali Mohsa. Dla osób poszukujących wyjątkowo skutecznej ochrony dla ekranów smartfona, a także tabletów i ich matrycy wygodną alternatywą są szkła hartowane o twardości osiągającej aż 9H w skali Mohsa. Dzięki temu nie tylko zabezpieczają one ekran przed uszkodzeniami i zabrudzeniami powstającymi przy codziennym użytkowaniu lub przenoszeniu smartfona lub tabletu w torbie, ale pozwalają także uchronić matrycę przed stłuczeniem po upadku aparatu z dość dużej wysokości. Tego typu sytuacje są najczęstszym problemem wielbicieli urządzeń, psującym ich idealny wygląd, a czasem uniemożliwiającym wręcz korzystanie z ich funkcjonalności.

Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019) - specyfikacja modelu

Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019), do którego oferujemy folie lub szkła ochronne, będący nową propozycją firmy, to tablet wyposażony w wygodny w użytkowaniu ekran o rozdzielczości 1920x1200 pikseli, o proporcjach 16:9 i przekątnej 10,1 cala. Szybko ładowana bateria o pojemności 6150 mAH i pełne zaplecze komunikacyjne, w tym modem LTE kategorii szóstej pozwala korzystać z niego wszędzie tam, gdzie znajdziemy dostęp do sieci internetowej.