Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) (P205)

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) (P205) - niezawodna ochrona ekranu

Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) (P205) to tablet wyróżniający się unikalnym designem i wyjątkowo smukłą budową. Między innymi ze względu na ten fakt, warto szczególnie zadbać o jego prawidłową ochronę. Dobrym rozwiązaniem będą przykładowo szkła i folie na ekran. Biorąc pod uwagę, że są one przezroczyste pozwalają na odwzorowanie obrazu na ekranie zarówno tabletu, jak i innych urządzeń elektrycznych. Folie ochronne posiadają twardość do 3H w skali Mohsa. Są jednak o wiele cieńsze od szkieł hartowanych, dzięki czemu zachowują bardziej estetyczny wygląd i nie przeszkadzają w codziennym użytkowaniu urządzeń. Akcesoria ochronne poza swoją główną zaletą ochronną wykazują również właściwości maskujące, które umożliwiają zakryć istniejące już na ekranie delikatne zarysowania. Warto zwrócić uwagę również na inne przydatne akcesoria, które dostępne są na stronie etuo.pl

Zalety ochrony ekranu Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) (P205)

Innymi produktami wartymi uwagi są przykładowo szkła hartowane, które stanowią alternatywę dla folii. Szkła ochronne wyróżniają się nieco innymi cechami charakterystycznymi niż folie poliwęglanowe. Są one zdecydowanie bardziej wytrzymałe i w jeszcze lepszy sposób dbają o bezpieczeństwo wyświetlaczy. Ochrona ekranu telefonu jest zapewniona między innymi przez twardość produktu, która wynosi 9H w skali Mohsa bardzo dobrze chroni urządzenie nawet podczas upadku pozwala ograniczyć uszkodzenia. Zdecydowanie łatwiejsza jest również aplikacja szkła ze względu na ich cienki i sztywny materiał. Ponadto zastosowanie szkła hartowanego w znacznym stopniu minimalizuje ryzyko zapowietrzenia i powstawania nieestetycznych bąbelków, które niejednokrotnie mogą utrudniać korzystanie z wyświetlacza.

Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) (P205) - specyfikacja modelu

Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) (P205) to tablet, który został wyposażony w wyświetlacz TFT o przekątnej ekranu 8 cali. Proporcje wyświetlacza wynoszą 16:10 a jego rozdzielczość WUXGA to 1920 x 1200 pikseli. Ważnym udogodnieniem jest filtr niebieskiego światła, co w urządzeniach tego typu pozytywnie oddziaływanie na wzrok. Tablet można obsługiwać tradycyjnie za pomocą palca, jak również korzystać z pomocy rysika S Pen, który dołączony jest do zestawu. Tablet został wyposażony w ośmiordzeniowy procesor Exynos 7904, który posiada układ graficzny ARM Mali0 G72 MP2. Jego specyfikę dopełnia 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB wbudowanej pamięci.