Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) (T295)

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Galaxy Tab A 8.0 (2019) (T295) - niezawodna ochrona ekranu

We wszystkich urządzeniach mobilnych sterowanych przy użyciu ekranu dotykowego nieodzowne jest, by ów ekran był wolny od uszkodzeń. Pęknięcia, rysy, ubytki mogą nie tylko spowalniać i pogarszać jakość ich pracy, ale w najgorszym wypadku także spowodować całkowite wyłączenie ich z użytkowania. Właśnie z tego powodu zakup gadżetów mających na celu zabezpieczenie ekranu powinien być na liście priorytetów każdego ich użytkownika. W przypadku tabletów najlepiej sprawdzą się w tej roli folie poliwęglanowe i szkła hartowane. Te i inne akcesoria ochronne na tablet można znaleźć w szerokiej ofercie sklepu internetowego etuo.pl. Dostępne produkty wyróżniają się korzystnym stosunkiem jakości do ceny oraz dużą różnorodnością, jeśli chodzi o wygląd i funkcjonalność.

Zalety ochrony ekranu Galaxy Tab A 8.0 (2019) (T295)

Szkła i folie na ekran to najlepszy rodzaj zabezpieczenia, jaki można, mówiąc kolokwialnie, zafundować swojemu tabletowi. Chronią one prze zarysowaniami, uszkodzeniami i zabrudzeniem ekranu i znacząco zmniejszają ryzyko uszkodzenia matrycy. Są przezroczyste i cienkie, więc w żaden sposób nie wpływają na wygodę korzystania z urządzenia ani nie zaburzają funkcji dotykowych ekranu. Są bardzo łatwe w montażu, więc bez problemu można nałożyć je samodzielnie. Dostępne są w formie blistrów dopasowanych idealnie do konkretnych modeli tabletów oraz jako folie do samodzielnego przycięcia. Można je nakładać na cały ekran, na samą matrycę, ale też na cały telefon. Dostępne są również specjalne folie i szkła pasujące na ekrany zakrzywione (3D).

Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) (T295) - specyfikacja modelu

Premiera tabletu Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019) (T295) przypadła na III kwartał 2019 roku. Ten funkcjonalny tablet-phone ma wymiary 210.00 x 124.40 x 8.00 mm i waży 347 g. Zastosowano w nim wydajną i wytrzymałą baterię Litowo - Jonową o pojemności 5100 mAh oraz system operacyjny Android 9.0 Pie. Pamięć wbudowana urządzenia ma pojemność 32 GB, a pamięć RAM - 2 GB. Opisywane urządzenie obsługuje wiele standardów transmisji danych i ma wiele funkcji dodatkowych, wśród których wymienić można choćby zegarek, stoper, kalkulator, organizer, kalendarz i wybieranie głosowe.