Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020)

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020) – skuteczna ochrona ekranu

Jako posiadacz tabletu Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020) warto zadbać o bezpieczeństwo urządzenia. Oprócz zakupu futerału na tablet należy regularnie wyposażać go również w folie ochronne lub szkła hartowane. Główna właściwość tego typu akcesoriów to ochrona wyświetlacza, która polega na uniemożliwianiu powstawania zarysowań, otarć i wyszczerbień na jego powierzchni. Co więcej, wybierając grube i twarde osłonki na ekran, można do minimum ograniczyć ryzyko stłuczenia wyświetlacza w tablecie w wyniku upadku lub uderzenia urządzenia. W efekcie ekran przez lata zachowuje idealny stan i można cieszyć się jego jakością obrazu.

Folie i szkła ochronne na wyświetlacz Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020)

W zależności od indywidualnych preferencji możesz zabezpieczyć wyświetlacz swojego tabletu Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020) na dwa różne sposoby. Pierwszą metodę stanowią folie poliwęglanowe. Cienkie i elastyczne akcesoria po naklejeniu na wyświetlacz pozostają niemal niewidoczne dla użytkownika. Folie ochronne zabezpieczają ekran w głównej mierze przed otarciami i zarysowaniami. Jeśli zależy Ci na minimalizacji ryzyka stłuczenia szybki wyświetlacza, lepszy wybór stanowić będą dla Ciebie szkła ochronne. Szkła hartowane o twardości 9H w skali Mohsa tworzą znacznie grubszą warstwę amortyzującą. Jeśli tablet upadnie, siłę uderzenia niemal na pewno przyjmie samo szkło ochronne.

Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020) – właściwości tabletu

10,4-calowy Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020) to wydajny tablet, który w znacznym stopniu ułatwia codzienne przeglądanie sieci oraz multimediów. Serce urządzenia stanowi ośmiordzeniowy procesor o maksymalnym taktowaniu 2GHz. W połączeniu z 3 GB pamięci RAM gwarantuje on wystarczające moce przerobowe do komfortowej obsługi gier, aplikacji oraz przeglądarki internetowej. W obrębie 32 GB pamięci wewnętrznej można przechowywać ważne pliki. Jeśli z czasem miejsce zostanie zapełnione, tablet dysponuje slotem na kartę pamięci o pojemności nawet do 1 TB. Bateria o dużej pojemności 7040 mAh gwarantuje długie godziny obsługi tabletu bez konieczności ładowania.