Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy Tab S5E

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy Tab S5e - niezawodna ochrona ekranu

Folie i szkła na ekran warto stosować nie tylko do smartfonów, ale również i to innych urządzeń mobilnych - w tym właśnie tabletów. Jeśli posiadasz model Samsung Galaxy Tab S5e, to na etuo.pl znajdziesz bardzo szeroką ofertę takich zabezpieczeń. Mamy zarówno szkła hartowane, folie ochronne, rozwiązania hybrydowe, jak i specjalne osłony na wbudowane aparaty. Wszystkie te osłonki są oczywiście dostosowane do wymiarów modelu Galaxy Tab S5e, mają też wycięcia na istotne komponenty. Zarówno szkła, jak i folie ochronne są zupełnie przezroczyste, zatem nie wpływają w żaden sposób na jakość wyświetlanego obrazu.

Zalety ochrony ekranu Galaxy Tab S5e

Szybki na front zabezpieczają przednią część każdego urządzenia, chroniąc zarówno przed mniejszymi zarysowaniami, jak i przed poważniejszymi uszkodzeniami. Na przykład folie poliwęglanowe zapewniają świetną ochronę przed mniejszymi rysami czy przed brudem. Szkła ochronne z kolei minimalizują też ryzyko stłuczenia matrycy tabletu, na przykład po upadku na twardą powierzchnię. Folie i szkła na ekran nie tylko jednak zabezpieczają przed rysami, ale maskują te już istniejące. Ciekawą propozycją w naszej ofercie są także hybrydy, inaczej nazywane folio-szkłami. Łączą one zalety obu rozwiązań, są zarazem trwałe i elastyczne. Mamy również na etuo.pl specjalne osłonki na tylne aparaty fotograficzne.

Samsung Galaxy Tab S5e - specyfikacja modelu

Samsung Galaxy Tab S5e to smukły i ciekawie zaprojektowany tablet ze średniej półki cenowej. Urządzenie działa na systemie operacyjnym Android 9 Pie z nakładką Samsung One UI oraz na ośmiordzeniowym procesorze Qualcomm Snapdragon 670 z zegarem 1,7 GHz. Przekątna ekranu typu Super AMOLED wynosi 10,5 cala, a jego rozdzielczość - 2560 na 1600 pikseli. Pamięć operacyjna RAM to 6 GB, natomiast pamięć wbudowana wynosi 128 GB. Tablet obsługuje też karty pamięci microSD o pojemności do 512 GB. Główny aparat fotograficzny ma matrycę o rozdzielczości 13 Mpix, a przednia kamerka - o rozdzielczości 8 Mpix. Pojemność akumulatora to z kolei 7040 mAh - jest również funkcja szybkiego ładowania.