Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy Tab S6 10.5 

(Liczba produktów: 4)
Filtry
Marka urządzenia 1
Model urządzenia 183
Producent / Seria 2
Typ / rodzaj 3
Sortuj
Sortuj domyślnie
Od najnowszych
Od najtańszych
Od najdroższych
Od najpopularniejszych
Premium
Samsung Galaxy Tab S6 10.5 - folia na tył etuo AntiCRASH Back

Premium

Samsung Galaxy Tab S6 10.5 - folia na tył etuo AntiCRASH Back

Cena promocyjna 84,92 zł Normalna cena 99,90 zł
Premium
Samsung Galaxy Tab S6 10.5 - folia ochronna etuo AntiCRASH

Premium

Samsung Galaxy Tab S6 10.5 - folia ochronna etuo AntiCRASH

Cena promocyjna 84,92 zł Normalna cena 99,90 zł
Samsung Galaxy Tab S6 10.5 - folia ochronna

Basic

Samsung Galaxy Tab S6 10.5 - folia ochronna

Cena promocyjna 18,62 zł Normalna cena 21,90 zł
Samsung Galaxy Tab S6 10.5 - szkło hartowane 9H

Basic

Samsung Galaxy Tab S6 10.5 - szkło hartowane 9H

Cena promocyjna 57,72 zł Normalna cena 67,90 zł
 

Samsung Galaxy Tab S6 10.5 - niezawodna ochrona ekranu

Dotykowy ekran to niezwykle ważny, jeśli nie najważniejszy komponent wielu urządzeń mobilnych. Jeśli nie działa on prawidłowo lub jest uszkodzony, do korzystanie ze smartfona, tabletu, nawigacji czy czytnika e-booków jest właściwie niemożliwe. Aby zminimalizować ryzyko powstawania uszkodzeń eliminujących tego rodzaju urządzenia z użytkowania, zostały opracowane specjalne produkty, których celem jest ochrona ekranu. Mowa tu przede wszystkim o takich akcesoriach, jak szkła i folie na ekran. W sklepie internetowym etuo.pl można znaleźć duży wybór tych produktów. W ofercie dostępne są folie poliwęglanowe i hartowane szkła na ekran a także tak zwane folio-szkła, czyli hybrydy, wyprodukowane z wykorzystaniem obu wymienionych surowców. Użytkownicy mają możliwość wyboru spośród gotowych blistrów z wycięciami na ważne komponenty albo arkuszy do samodzielnego przycięcia.

Zalety ochrony ekranu Samsung Galaxy Tab S6 10.5

Na pytanie, czy szkła i folie ochronne są niezbędnym elementem wyposażenia urządzeń mobilnych z dotykowym ekranem, odpowiedź może być tylko jedna: tak! Ten, kto nie zatroszczy się o założenie zabezpieczającej folii lub szkła, może szybko tego pożałować. Nie ma chyba nic bardziej frustrującego od stłuczonego lub porysowanego ekranu ca całkiem nowym, wymarzonym telefonie czy tablecie. Aby oszczędzić sobie tego rodzaju rozczarowań i kłopotów, trzeba zatem koniecznie pamiętać o dobraniu odpowiednich akcesoriów ochronnych. Folie i szkła nie dość, że są naprawdę skuteczne (ich twardość może sięgać odpowiednio do 3 i 9 w skali Mohsa), to bardzo łatwo się je montuje. Niwelują widoczność już powstałych rys i zabezpieczają przed pęknięciami zabrudzeniami.

Samsung Galaxy Tab S6 10.5 - specyfikacja modelu

Tablet-phone Samsung Galaxy Tab S6 10.5 trafił do sprzedaży w III kwartale 2019 roku. jak na tak funkcjonalne i wszechstronne urządzenie, waży niewiele, bo tylko 420.00 g. Posiada za to duży wyświetlacz, umożliwiający wygodną pracę i komfortowe przeglądanie stron internetowych. Jego wymiary to 244.50 x 159.50 x 5.70 mm. Zastosowano w nim wydajną baterię Li-Ion 7040 mAh, umożliwiającą odtwarzanie plików audio przez 105 h bez przerwy oraz system operacyjny Android 9.0 Pie.