CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy Tab S7

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 177
×
Producent / Seria 1
×
Typ / rodzaj 2
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Wybierz folie i szkła ochronne do Samsung Galaxy Tab S7

Osłonka na ekran smartfona Samsung Galaxy Tab S7 pozwoli Ci na skuteczne zabezpieczenie wyświetlacza przed potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Dostępne w naszej ofercie szkła i folie ochronne zapobiegają powstawaniu nieestetycznych wyszczerbień i zarysowań ekranu Twojego tabletu. Szkła hartowane o twardości 9H w skali Mohsa to dodatkowa warstwa amortyzująca, która podczas upadku lub uderzenia tabletu może zadecydować o tym, że wyświetlacz nie pęknie. Wybierając folie poliwęglanowe, zabezpieczysz wyświetlacz swojego Galaxy Tab przede wszystkim przed zarysowaniami oraz otarciami. Najskuteczniejsza ochrona ekranu w tablecie dotyczy jednak stosowania szkła hartowanego.

Dlaczego warto stosować folie i szkła ochronne?

Używanie tabletu bez osłonki na ekran to nieodpowiedzialne zachowanie. Nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć nieszczęśliwego wypadku, gdy tablet upadnie lub zostanie uderzony. W takiej sytuacji wysokiej jakości folie poliwęglanowe lub szkła ochronne mogą zapobiec poważnym uszkodzeniom wyświetlacza, które nie tylko obniżają jego estetykę, ale mogą także całkowicie uniemożliwić jego dalszą pracę. Co więcej, do uszkodzeń mechanicznych ekranu może dochodzić także podczas codziennego użytkowania. Najczęściej pojawiają się one w trakcie transportu, gdy tablet ma styczność z innymi przedmiotami o nierównej powierzchni. Zapobiec temu mogą tylko dobrze dopasowane szkła hartowane lub folie poliwęglanowe.

Samsung Galaxy Tab S7 – parametry techniczne tabletu

Jedenastocalowy tablet Samsung Galaxy Tab S7 stanowi wysokiej jakości urządzenie multimedialne dla całej rodziny. Uwagę przykuwa duży, wąskoramkowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości 1600 x 2560 pikseli. Tablet korzysta również z bardzo pojemnej baterii 8000 mAh obsługującej standard szybkiego ładowania Fast Charging. W zależności od wyboru konkretnego wariantu pamięć wewnętrzna jest dostępna z pojemnością 128, 256 i 512 GB, a pamięć z wielkością RAM 6 lub 8 GB. Zarówno z tyłu, jak i z przodu tabletu znajduje się aparat fotograficzny z funkcją nagrywania. Urządzenie posiada wbudowany moduł NFC oraz slot na karty pamięci o pojemności nawet do 1 TB.