Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Samsung Galaxy Xcover 4s

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Samsung Galaxy Xcover 4s - niezawodna ochrona ekranu

W Twoje ręce trafił nowy smartfon Samsung Galaxy Xcover 4s? To świetnie! Czas zatem najwyższy, by dokupić dedykowane akcesoria ochronne na telefon. Sklep internetowy etuo.pl oferuje szeroki wybór takich produktów, jak folie poliwęglanowe i szkła hartowane oraz hybrydy, czyli folio-szkła, będące - jak sama nazwa wskazuje - połączeniem tych dwóch rodzajów materiału. Akcesoria te są dopasowane do konkretnych modeli urządzeń mobilnych dostępnych na rynku, ale występują również w formie blistrów do samodzielnego przycięcia. Wszystkie są natomiast wyjątkowo proste w montażu, więc każdy użytkownik może samodzielnie założyć je na swoje urządzenie. Warto zwrócić uwagę także na spory asortyment pokrowców na smartfony, tablety i czytniki e-booków. Klasyczne i bardziej awangardowe, stonowane i kolorowe, proste i te wyposażone w szereg dodatkowych gadżetów - wybór jest naprawdę ogromny.

Zalety ochrony ekranu Galaxy Xcover 4s

Ekran dotykowy to bez wątpienia jeden z najbardziej istotnych komponentów w urządzeniach, które sterowane są za pomocą gestów. Pożytek ze smartfona czy tabletu z uszkodzoną matryca lub stłuczonym ekranem jest zerowy, dlatego o te elementy trzeba zadbać szczególnie. Zabezpieczenie ekranu gwarantuje, że do minimum zostanie ograniczone ryzyko powstania rys czy przedostania się zanieczyszczeń do wewnątrz urządzenia. Co więcej, szkła i folie na ekran stosowane do ochrony ekranów urządzeń dotykowych są równie elastyczne i wytrzymałe, co cienkie, więc ich zamontowanie z pewnością nie wpłynie negatywnie na funkcje dotykowe.

Samsung Galaxy Xcover 4s - specyfikacja modelu

Samsung Galaxy Xcover 4s został zaprezentowany w III kwartale 2019 roku. Ten smartfon spełni oczekiwania przede wszystkim tych użytkowników, którym zależy na wytrzymałym urządzeniu, które nadąży za szybkim tempem i aktywnym stylem życia swojego właściciela. Wymiary tego aparatu to 145.90 x 73.10 x 9.70 mm. W standardowej wersji pracuje bateria Li-Ion o pojemności 2800 mAh. Zastosowany system operacyjny to dobrze już znany Android 9.0 Pie. Pamięć wbudowana ma pojemność 32 GB, a pamięć RAM - 3 GB. Model obsługuje wiele standardów transmisji danych i posiada wiele praktycznych funkcji dodatkowych.