61 250 2430 pon.-pt. 8:00 do 16:00
 
 
SCHOWEK
 
koszyk
jest pusty
+
+
+

Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Sony Xperia 1 II

FILTRY
Rozwiń
POKAŻ NA STRONIE
Rozwiń
Tylko dostępne
Pokaż
 
Sony Xperia 1 II - folia ochronna

Sony Xperia 1 II - folia ochronna

7,90 zł
/ wysyłka 24h

 

 
   

Skuteczna ochrona ekranu w Sony Xperia 1 II

Po zakupie nowego telefonu chcemy jak najdłużej cieszyć się jego nienagannym stanem. Do uszkodzeń wyświetlacza może dojść nawet na skutek codziennego użytkowania. Dlatego warto stosować nie tylko etui ochronne, ale również szkła i folie na ekran. Do dyspozycji mamy dwie formy zabezpieczające wyświetlacz: szkła ochronne i folie poliwęglanowe. Niezależnie od tego, czy stosujemy szkła hartowane, czy też folie poliwęglanowe, warto mieć w zapasie dodatkowe akcesorium. Jeśli aktualne ulegnie uszkodzeniu, możemy od razu wymienić je na nowe. Dzięki temu nasz smartfon nie pozostaje bez ochrony przez czas realizacji zamówienia. Pamiętajmy o tym, by dopasowywać szkła i folie na ekran do konkretnego modelu telefonu. Ważne jest to, by cały ekran był osłonięty.

Szkła i folie na ekran – co stanowi lepsze rozwiązanie?

Folie poliwęglanowe to delikatniejsza forma ochrony ekranu, która sprawdza się szczególnie wtedy, gdy korzystamy z etui pancernych lub tych w formie futerału książkowego. Są bardziej elastyczne, cieńsze, a przez to również mniej widoczne. Pamiętajmy, że folie poliwęglanowe chronią wyświetlacz smartfona przede wszystkim przed porysowaniem. Jeżeli chcemy zabezpieczyć szybkę ekranu przed pęknięciem, należy stosować szkła hartowane. Szkła ochronne są grubsze i znacznie twardsze od folii poliwęglanowych. To jednak aktualnie najbardziej pewna forma ochrony wyświetlacza. Amortyzują uderzenie podczas upadku smartfona, dzięki czemu ekran jest chroniony przed pęknięciem.

Czym charakteryzuje się smartfon Sony Xperia 1 II?

Smartfon Sony Xperia 1 II stanowi klasę samą w sobie. Nad jej możliwościami fotograficznymi producent współpracował z inżynierami Sony Alpha, którego technologie wykorzystuje telefon. Aktualnie smartfon oferuje najwyższej jakości autofocus na rynku, a także rozbudowany tryb manualny. Fotografie wykonane za pomocą Sony Xperia 1 II możemy zapisywać w formacie RAW, z którego korzystają profesjonalni fotografowie. Oprócz tego smartfon posiada 6,5-calowy wyświetlacz OLED Cinema Wide 4K HDR i głośniki Dolby Atmos emitujące kinowy dźwięk przestrzenny. Telefon obsługuje sieć 5G z największą przepustowością.