Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Sony Xperia L4

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Niezawodne folie i szkła ochronne do Sony Xperia L4

Ochrona ekranu w Sony Xperia L4 poprzez stosowanie akcesoriów takich jak szkła hartowane lub folie poliwęglanowe to skuteczna metoda na utrzymanie wyglądu swojego smartfona w nienagannym stanie. Wysokiej jakości osłonka na ekran zabezpiecza wyświetlacz przed zabrudzeniami, zarysowaniami, wyszczerbieniami czy nawet stłuczeniami. Stosując folie i szkła ochronne, możesz liczyć na komfortową obsługę urządzenia i stałą jakość wyświetlanego obrazu. Folie i szkła ochronne mogą także maskować już wcześniej powstałe drobne zarysowania na powierzchni szybki ekranowej. Są proste w montażu i ewentualnej wymianie na nowe akcesorium.

Szkła hartowane czy folie poliwęglanowe?

Trudno jednoznacznie wskazać, czy lepsze rozwiązanie dla ochrony wyświetlacza stanowią szkła hartowane, czy też folie poliwęglanowe. Zarówno jedna, jak i druga ochrona ekranu ma atuty, dlatego warto wybrać osłonkę na ekran na podstawie własnych preferencji. Osobom, które potrzebują jak największego zabezpieczenia wyświetlacza w swoim smartfonie, rekomendujemy szkła ochronne. Najlepiej wybierać szkła hartowane o twardości 9H w skali Mohsa. Są w stanie amortyzować ewentualne uderzenia, dzięki czemu najefektywniej zapobiegają stłuczeniom ekranu. Nieco niższy poziom ochrony gwarantują folie ochronne, w głównej mierze uniemożliwiając rysowanie się wyświetlacza. Taka osłonka na ekran jest jednak mniej widoczna. Polecamy używanie jej razem z futerałem w formie książkowej.

Odkryj możliwości smartfona Sony Xperia L4

Ekonomiczny telefon Sony Xperia L4 spełni oczekiwania osób poszukujących smartfona w niskiej cenie, jednak oferującego przyzwoite parametry fotograficzne. 6,2-calowa Xperia wyświetla obraz w jakości HD+ i zawiera pojemną baterię 3580 mAh kompatybilną z technologią szybkiego ładowania. Serce urządzenia stanowi ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P22 wspierany przez 3 GB pamięci RAM. Do dyspozycji użytkownika pozostaje 64 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć o kolejne 512 GB poprzez kartę pamięci. Tylny aparat fotograficzny telefonu korzysta z trzech obiektywów: superszerokokątnego, szerokokątnego oraz do rejestracji głębi. Smartfon sprawdzi się zatem zarówno podczas wykonywania zdjęć krajobrazu, jak i w fotografii portretowej.