Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Sony Xperia X Performance

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Stylowy i nowoczesny telefon Sony Xperia X to propozycja dla miłośników bardzo wysokiej jakości. Producent zadbał o każdy szczegół i urządzenie pochwalić może się szeregiem możliwości, które niedostępne są dla innych sztandarowych modeli konkurencji. Mowa tutaj głównie o głównym aparacie fotograficznym, który wyposażony został w matrycę o rozdzielczości 23 megapikseli oraz szerokokątny obiektyw z hybrydowym mechanizmem ustawiania ostrości. Sony Xperia X umożliwia korzystanie z sieci 4G LTE oraz WiFi i oferuje możliwość korzystania z nawigacji w systemie A-GNSS, która stanowi połączenie sieci GPS i GLONASS.

Miłośnicy muzyki ucieszą się z zastosowania przetwornika obsługującego technologię High Resolution z możliwością generowania dźwięku przestrzennego S-Force. Doskonałą jakość obrazu gwarantuje 5-calowy ekran Triluminos o rozdzielczości FullHD i systemem dynamicznej korekcji kontrastu.

Szkło hartowane jest najlepszą metodą na to, aby zapewnić swojemu smartfonowi maksymalną ochronę. Zarysowanie cennej matrycy to wielki problem, którego nie da się łatwo naprawić – każde pęknięcie i uszkodzenie będzie towarzyszyć już nam przez cały czas użytkowania telefonu. Rozwiązaniem w tym wypadku jest zastosowanie akcesoriów ochronnych na ekrany. Folia poliwęglanowa to lekki i bardzo wytrzymały materiał, który można nałożyć na swój wyświetlacz w kilka minut. Powłoka ochronna wzmocni powierzchnię i osłoni ją przed porysowaniem. Folia ochronna nie zmieni też właściwości ekranu ani jakości wyświetlanej grafiki. Szkło hartowane to jeszcze wytrzymalsza osłona na ekran – jego twardość porównywalna jest z technicznymi stopami do pokrywania wierteł. Szkło 9H pozwoli uniknąć stłuczenia nawet w wypadku gdy telefon uderzy wyświetlaczem o twardą powierzchnię.