Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Sony Xperia XA Ultra

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Sony Xperia XA Ultra to telefon, który śmiało można określić telefonem dla młodych i nowoczesnych miłośników mediów społecznościowych oraz multimediów. Duży, sześciocalowy ekran pozwala cieszyć się dobrą jakością obrazu w standardzie FullHD (1080 x 1920 pikseli), ale prawdziwą perełką jest tutaj przedni aparat. Sony Xperia XA Ultra jest odpowiedzią na najskrytsze marzenia osób robiących sobie często selfie – wykorzystana matryca przednia ma aż 16 megapikseli rozdzielczości. A to nie wszystko, bo współpracuje z nią osobna dioda doświetlająca oraz system optycznej stabilizacji obrazu, który pozwoli wykonywać pełnowymiarowe fotografie z ręki i w każdych warunkach.

Z pewnością jest to urządzenie, które zyska uznanie w oczach młodej części klienteli. Dostępne wersje kolorystyczne zdradzają, że grupą docelową były raczej kobiety. Na szczęście oprócz złotej limonki i śnieżnej bieli, dostępna jest też bardziej męska wersja w klasycznej czerni.

Ekran o przekątnej 6-cali to naprawdę duża powierzchnia – jej zarysowanie lub potłuczenie jest niestety kwestią przypadku. Na szczęście można go bardzo łatwo uniknąć i zaopatrzyć się w trwałe akcesoria ochronne. Folia ochronna na wyświetlacz w kilka chwil pozwoli osłonić wyświetlacz warstwą odpornego na uszkodzenia tworzywa. Jeszcze większą ochronę zapewnia szkło hartowane – jego unikatowa struktura charakteryzuje się twardością korundu i wytrzymuje kontakt z ostrymi narzędziami oraz upadki na twardą powierzchnię. Wszystkie dostępne produkty zostały przygotowane z myślą o konkretnym modelu i dopasowane są do specyficznych wymiarów oraz kształtu urządzenia. W przypadku nietypowego wyświetlacza Sony Xperia XA Ultra jest to szczególnie ważne – nasze folie ochronne zabezpieczą całą powierzchnię dużego ekranu.