Szkła hartowane i folie ochronne na telefon TCL 10 5G

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Szkła i folie ochronne na TCL 10 5G

Chcąc zabezpieczyć wyświetlacz swojego smartfona przed potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi, stosuj szkła hartowane albo folie poliwęglanowe. Osłonka na ekran zapobiega licznym uszkodzeniom mechanicznym ekranu, takim jak zarysowania, otarcia i wyszczerbienia. Co więcej, w przypadku szkieł hartowanych ochrona ekranu jest jeszcze skuteczniejsza i w znacznym stopniu minimalizuje ryzyko pęknięcia szybki wyświetlacza na skutek uderzenia albo upadku. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się liczne folie i szkła ochronne, które odpowiadają wymiarom i kształtowi ekranu TCL 10 SE. Możesz nabyć szkło ochronne 3D, które zabezpieczy także zaokrąglone brzegi wyświetlacza.

TCL 10 5G – jaka osłonka na ekran jest najlepsza?

Na temat tego, czy lepiej stosować folie ochronne, czy też szkła hartowane na ekran smartfona, zdania są podzielone. Osoby, które do swojego TCL 10 SE stosują pokrowiec z klapką, chętniej kupują folie poliwęglanowe. Cienkie i elastyczne folie ochronne są niemal niewidoczne po naklejeniu na ekran. Zabezpieczają go w głównej mierze przed otarciami i zarysowaniami. Dla użytkowników telefonu, którym zależy na jak najskuteczniejszej ochronie wyświetlacza, polecamy natomiast szkła ochronne na ekran. Najlepiej sprawdzą się szkła hartowane o twardości 9H w skali Mohsa i grubości 0,33 mm. Szkła hartowane 3D na wyświetlacz najskuteczniej minimalizują ryzyko stłuczenia szybki ekranowej na całej powierzchni.

Sprawdź możliwości telefonu TCL 10 5G

Telefon TCL 10 5G prezentuje atrakcyjną cenę i gwarantuje równie zaawansowane możliwości co jego droższa konkurencja. Smartfon obsługuje najnowszy standard sieci 5G, a dzięki ośmiordzeniowemu procesorowi także zdecydowaną większość najbardziej wymagających gier i aplikacji. Pamięć RAM wynosi 6 GB, a pamięć wewnętrzna 128 GB, co również stanowi bardzo dobre parametry. Bateria o pojemności 4500 mAh obsługuje technologię Quick Charge 3.0. Tylny aparat fotograficzny korzysta z czterech obiektywów: standardowego, szerokokątnego, macro oraz do pomiaru głębi. Przedni aparat z obiektywem portretowym dysponuje matrycą o wielkości 16 Mpx. Dodatkowo do dyspozycji pozostaje wbudowany moduł NFC.