Szkła hartowane i folie ochronne na telefon TCL 10 SE

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Folie poliwęglanowe i szkła ochronne na ekran TCL 10 SE

Duży wyświetlacz telefonu TCL 10 SE stanowi najbardziej narażony na uszkodzenia mechaniczne element smartfona. Nawet podczas ostrożnego użytkowania z czasem na ekranie zaczną pojawiać się zarysowania, otarcia i wyszczerbienia. Aby zapobiec takiemu rozwojowi wydarzeń, już od momentu zakupu telefonu stosuj folie poliwęglanowe lub szkła hartowane na ekran smartfona. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości folie i szkła ochronne od zaufanych producentów. Każda osłonka na ekran posiada specjalną powłokę oleofobową, na której mniej widoczne są odciski palców. Możesz wybrać folie i szkła ochronne w wariancie na klej lub elektrostatyczne.

TCL 10 SE – jaka ochrona ekranu będzie najlepsza?

W przypadku telefonu TCL 10 Plus satysfakcjonującą ochronę ekranu mogą zapewniać zarówno folie poliwęglanowe, jak i szkła ochronne. Ważne są jednak warunki użytkowania smartfona. Jeśli wykonujesz pracę w niebezpiecznym otoczeniu, lepiej postaw na szkła ochronne. Najlepszy wybór stanowią szkła hartowane o twardości 9H w skali Mohsa, ponieważ gwarantowana przez nie ochrona ekranu dotyczy także minimalizacji ryzyka stłuczenia wyświetlacza. Jeżeli natomiast masz pracę biurową i nosisz smartfon w futerale z klapką, możesz alternatywnie sięgnąć po cienkie i elastyczne folie ochronne na ekran. Są mniej widoczne, a skutecznie zabezpieczą wyświetlacz przed zarysowaniami i otarciami, powstałymi na przykład na skutek noszenia telefonu w torebce razem z kluczami.

TCL 10 SE – dane techniczne smartfona

Telefon z niskiej półki cenowej TCL 10 SE stanowi dobre rozwiązanie dla osób, które poszukują wydajnego smartfona. TCL 10 SE posiada 6,52-calowy wyświetlacz HD+ oraz ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio. Wielkość pamięci RAM wynosi 4 GB, a pojemność pamięci wewnętrznej aż 128 GB. Atutem jest poczwórny, tylny aparat fotograficzny o głównej matrycy 48 Mpx. Do dyspozycji pozostaje moduł NFC, dlatego też smartfonem można płacić zbliżeniowo. Dzięki funkcji Dual SIM można w tym samym czasie korzystać z dwóch różnych numerów telefonu, na przykład prywatnego i służbowego.