Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Tecno

Pokaż na stronie Zwiń

Niezawodne szkła i folie na telefony Tecno

Smartfony marki Tecno słyną z dużych wyświetlaczy i smukłych korpusów. Gwarantuje to ich nowoczesną i minimalistyczną prezencję, ale również większą podatność na uszkodzenia mechaniczne. Podobnie jak należy stosować etui ochronne na telefon, warto dodatkowo zabezpieczyć także jego wyświetlacz. W końcu to najdelikatniejszy element każdego smartfona. Do wyboru pozostają szkła hartowane lub folie ochronne na ekran. Z pozoru cienka i delikatna osłonka na wyświetlacz może uchronić telefon przed kosztownym w naprawie uszkodzeniem. Oba akcesoria są dostępne w ofercie sklepu internetowego etuo.pl, występując w wariantach dopasowanych do konkretnych modelów marki Tecno. Każda osłonka na ekran, którą mamy w swoim asortymencie, nadaje się do samodzielnego montażu. Istnieją warianty klejowe, światłoutwardzalne oraz elektrostatyczne. Wszystkie gwarantują bezproblemowe zakładanie i demontaż, nie pozostawiając trwałych śladów na wyświetlaczu.

Osłonka na ekran telefonu Tecno – dlaczego warto?

Szkła hartowane i folie poliwęglanowe na telefony Tecno chronią wyświetlacze smartfonów przed potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Podstawowa ochrona ekranu dotyczy przede wszystkim uniemożliwienia powstawania na jego powierzchni nieestetycznych zarysowań, otarć i zabrudzeń. W naszej ofercie posiadamy jednak także takie akcesoria, które do minimum ograniczają stłuczenia lub pęknięcia szybki ekranowej. Kolejny atut, jaki mają nasze folie i szkła ochronne, to ich powłoka oleofobowa. Powierzchnia akcesorium ma właściwości znacznie ułatwiające czyszczenie wyświetlacza, dzięki czemu stale może on prezentować się nieskazitelnie: bez smug i odcisków palców. Niektóre folie ochronne lub szkła hartowane mogą nawet maskować wcześniej powstałe, drobne zarysowania. Co ważne, ochrona ekranu jest w 100% transparentna, dlatego nie ma wpływu na jakość obrazu wyświetlanego przez ekran. Osłonki są również na tyle cienkie, że nie zmniejszają czułości wyświetlaczy dotykowych.

Smartfony Tecno – folie poliwęglanowe

W ofercie etuo.pl znajdziesz cienkie i elastyczne folie ochronne na ekran swojego smartfona marki Tecno. To częsty wybór posiadaczy smartfonów, którym zależy na jak najmniej widocznej ochronie wyświetlacza. Transparentne osłonki na ekran zabezpieczają jego powierzchnię przede wszystkim przed zarysowaniami i zabrudzeniami. Najczęściej są dostępne w wariantach elektrostatycznych, dlatego ich aplikacja nie wymaga stosowania kleju. Folie ochronne dokładnie przylegają do całej powierzchni ekranu, uniemożliwiając jego uszkodzenia mechaniczne oraz zabrudzenia. Folie poliwęglanowe warto stosować razem z etui, na przykład futerałem w formie książkowej. Subtelna ochronka na ekran jest niemal niewidoczna dla oczu. Ze względu na swoją cienkość i elastyczność nie łamie się ani nie kruszy podczas użytkowania.

Szkła hartowane na telefony Tecno

Dla osób, którym zależy na najpewniejszym zabezpieczeniu ekranu swojego telefonu Tecno przed uszkodzeniami mechanicznymi, najlepszy wybór stanowią szkła ochronne. Gruba i twarda osłonka na ekran uniemożliwia nie tylko powstawanie zarysowań i zabrudzeń na powierzchni wyświetlacza. Do minimum ogranicza również ryzyko pęknięcia szybki ekranowej na skutek uderzenia lub upadku telefonu. Na wysokie właściwości amortyzujące szkieł hartowanych ma wpływ zarówno ich optymalna grubość 0,3 mm, jak i twardość 9H w skali Mohsa. Tego rodzaju szkła ochronne stanowią najlepszy wybór dla osób, które używają telefonu w niebezpiecznych warunkach lub zdarza im się upuścić swój smartfon. Dlatego też w szkła hartowane powinni wyposażyć swoje telefony pracownicy fizyczni, osoby uprawiające sport w asyście smartfona lub rodzice małych dzieci, które chętnie bawią się elektroniką.

Charakterystyka marki telefonów Tecno

Smartfony marki Tecno są produkowane w Chinach, słynąc z atrakcyjnych cen i dobrych specyfikacji technicznych. Producent postanowił rozszerzyć swoją dystrybucję także na Polskę, stanowiąc realną konkurencję dla innych telefonów z niskiej półki cenowej. Smartfony Tecno mają nowoczesny design, duże wyświetlacze i rozbudowane aparaty fotograficzne. Za moc obliczeniową odpowiadają w nich wydajne procesory. Każdy model występuje w wielu wariantach o różnej pojemności pamięci wewnętrznej oraz wielkości pamięci RAM. Daje to dużą dowolność w dopasowaniu parametrów smartfona do indywidualnych potrzeb. Nabywając telefon marki Tecno, można być na bieżąco z nowinkami na rynku GSM. Smartfony tej marki często korzystają udogodnień, takich jak czytniki linii papilarnych, inteligentne rozpoznawanie twarzy czy technologie szybkiego ładowania akumulatorów.