Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Vivo X51 5G

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Szkła hartowane na ekran Vivo X51 5G

Jeśli chcesz skutecznie chronić ekran AMOLED w swoim Vivo X51 5G, koniecznie stosuj dopasowane szkła hartowane. Gruba i twarda osłonka na ekran w żaden sposób nie wpływa na jakość obrazu lub czułość wyświetlacza. Szkła ochronne w znacznym stopniu ograniczają natomiast ryzyko pęknięcia ekranu na skutek uderzenia albo upadku. Najlepiej wybierać całościowe szkła hartowane o twardości 9H w skali Mohsa oraz grubości 0,33 mm. Ochrona ekranu dotyczy całego frontu smartfona, zabezpieczając go również przed zarysowaniami i otarciami, które powstają w trakcie codziennego użytkowania telefonu. Wolniej dochodzi także do zabrudzenia wyświetlacza, ponieważ specjalna powłoka oleofobowa odpowiada za łatwiejsze czyszczenie szybki ekranowej.

Vivo X51 5G – folie ochronne jako osłonka na ekran

Alternatywne akcesoria ochronne dla szkieł hartowanych to folie poliwęglanowe. Cienkie i elastyczne folie na ekran chętnie wybierają posiadacze smartfonów, którym zależy na jak najmniejszej widoczności osłonki na ekran. Folie ochronne to bardzo trwałe akcesoria, które ulegają powolnemu zużyciu. Ochrona ekranu gwarantowana przez folie poliwęglanowe dotyczy w głównej mierze zabezpieczenia przed otarciami i zarysowaniami. Osłonka na ekran Vivo X51 5G nadaje się do samodzielnego montażu. Właściwości elektrostatyczne wykluczają konieczność używania kleju, dzięki czemu folie ochronne nie zostawiają żadnego trwałego śladu na wyświetlaczu. Jeśli na ekranie wystąpiły już pierwsze, drobne zarysowania, folie poliwęglanowe mają właściwości maskujące.

Sprawdź parametry techniczne Vivo X51 5G

6,56-calowy Vivo X51 5G dysponuje wysokiej klasy wyświetlaczem AMOLED. Gwarantuje rozdzielczość obrazu 1080 x 2378 pikseli i odświeżanie z częstotliwością 90 Hz. Smartfon posiada ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 765G i 8 GB RAM, dzięki czemu jest bardzo wydajny. Bateria o pojemności 4315 mAh wspiera standard szybkiego ładowania. Tylny aparat fotograficzny korzysta z czterech obiektywów o głównej matrycy 48 Mpx, natomiast przedni z pojedynczego obiektywu 32 Mpx. Do dyspozycji pozostaje moduł NFC, który pozwala na płatności zbliżeniowe. Dzięki funkcji Dual SIM można używać dwóch różnych numerów telefonu.