Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Vodafone

Pokaż na stronie Zwiń

Vodafone - skuteczna ochrona ekranu!

Na stronie etuo.pl możesz dostać zarówno szkła hartowane, jak i folie ochronne na telefony marki Vodafone. Wszystkie te dodatki są wykonane z doskonałych materiałów - tak, aby chroniły aparaty przez lata. Zakupione dodatki możesz nabyć u nas bez rejestracji w sklepie, a towar przywieziemy na wskazany adres w 24 godziny. Folie i szkła ochronne są zawsze dopasowane do konkretnego modelu, na przykład Smart Speed 6, Smart First 7, Smart N9 czy też Smart N9 Lite. Dodatki mają też wycięcia na wszystkie ważne komponenty telefonów.

Zalety ochrony ekranu telefonów Vodafone

Wyświetlacze to najbardziej wrażliwe elementy dzisiejszych telefonów. Warto więc je odpowiednio chronić. Do wyboru są szkła hartowane, jak i folie ochronne. Te pierwsze dodatki są zdecydowanie twardsze. Ochronią przed zarysowaniami czy otarciami, ale wzmocnią matrycę na wypadek stłuczeń. To ważna cecha, gdyż naprawa ekranu smartfona jest zawsze bardzo kosztowna. Folie poliwęglanowe mają mniejszą twardość od szkieł, za to skutecznie chronią przed mniejszymi rysami oraz maskują te, które już są na ekranie. Zarówno szkła, jak i folie skutecznie zabezpieczają też ekran przed zabrudzeniami. Szkła i folie na ekran można dostać u nas w różnych wersjach. Mogą obejmować cały ekran, jak i tylko samą matrycę.

Vodafone - kilka zdań o marce

Marka Vodafone należy do największych i najbardziej znanych w całym telekomunikacyjnym świecie. Powstała w 1991 roku jako operator komórkowy. Dziś działa w ponad 70 krajach na całym świecie. Firma jednak stosunkowo weszła na rynek produkcji aparatów. W 2010 roku wypuściła model 150, który kosztował zaledwie 15 dolarów i był przeznaczony dla rozwijających się krajów. Model był uznawany za jedno najtańszych tego typu urządzeń na rynku. Potem jednak ta brytyjska firma zaczęła stawiać na znacznie bardziej zaawansowane technicznie produkty. Obecnie ma w swojej ofercie kilkanaście smartfonów oraz kilka tabletów. Produkty firmy charakteryzują się ciekawym designem, ale i dość dobrym stosunkiem jakości do ceny urządzenia.