Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Vodafone Smart N9

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Vodafone Smart N9 - niezawodna ochrona ekranu

Znalazłeś się w posiadaniu smartfona Vodafone Smart N9 i zastanawiasz się, jak najlepiej ochronić go przed najczęstszymi uszkodzeniami? Dobrym rozwiązaniem mogą być szkła hartowane i folie ochronne, których duży wybór znajdziesz w sklepie etuo.pl. W sprzedaży posiadamy szkła i folie na ekran dedykowane konkretnym modelom różnych marek oraz produkty uniwersalne, które można dociąć na pożądany wymiar. Nie musisz obawiać się, że założenie szkła zaburzy działanie ekranu dotykowego. Oferowane przez nas produkty są bardzo cienkie i nie wpływają na funkcjonalność urządzenia, a jednocześnie skutecznie zabezpieczają matrycę przed uszkodzeniem i gromadzeniem się zanieczyszczeń.

Zalety ochrony ekranu Vodafone Smart N9

Na to, że folie poliwęglanowe i szkła ochronne stanowią skuteczną ochronę ekranu dotykowego, ma wpływ kilka czynników. Przede wszystkim, oba typy zabezpieczeń mają wysoki współczynnik twardości (do 9H w skali Mohsa w przypadku szkieł i do do 3H w skali Mohsa w przypadku folii). Można wybierać spośród modeli dopasowanych do całości frontu, samej matrycy oraz całego telefonu (na tył i przód aparatu) lub takich dostosowanych do modeli z zakrzywionym ekranem (folie i szkła 3D). Ciekawą propozycją są także osłonki wykonane z połączenia szkła i folii, czyli hybrydy. Są one jednocześnie wytrzymałe i elastyczne, co znacząco wpływa na ich żywotność. W asortymencie sklepu etuo.pl dostępne są również specjalne szkła oraz folie na montowane z tyłu aparaty fotograficzne.

Vodafone Smart N9 - specyfikacja modelu

Co do tego, że Vodafone Smart N9 zasługuje na najlepszą ochronę, nie ma najmniejszych wątpliwości. Ten smartfon jest zaskakująco dobrze zaprojektowany i funkcjonalny, a przy tym bardzo wygodny w użytkowaniu. Wyposażono go w wytrzymałą baterię litowo-jonową 2900 mAh oraz pamięć wbudowaną o pojemności 16 GB, co pozwala na gromadzenie sporej ilości zdjęć, dokumentów i filmików oraz bezproblemowe korzystanie z aplikacji. Smartfon posiada karty pamięci microSD, microSDHC oraz microSDXC oraz aparaty fotograficzne z tyłu i z przodu. Wśród funkcji multimedialnych na wspomnienie zasługują między innymi HD Voice, radio oraz obsługa plików mp3.