Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Vodafone Smart X9

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Vodafone Smart X9 - niezawodna ochrona ekranu

Na etuo.pl możesz znaleźć szeroką gamę akcesoriów do modelu Nokia 8.1 - w tym szkła i folie na ekran. Najmocniejsze takie dodatki to szkła hartowane, ale są również folie poliwęglanowe oraz hybrydy - połączenie szkła oraz folii. Znajdziesz także specjalne szkła i folie na tylny aparat modelu 8.1. Wszystkie nasze produkty są starannie dopasowane do konkretnego modelu. Ich stosowanie nie zaburza funkcji wyświetlacza - niezmienna pozostaje czułość ekranu oraz jakość obrazu.

Zalety ochrony ekranu Vodafone Smart X9

Szkła ochronne zabezpieczają nie tylko przed otarciami, rysami czy brudem. Znacznie zmniejszają też ryzyko stłuczenia się wyświetlacza, gdyby telefon spadł na twardą powierzchnię. Folie ochronne z kolei zabezpieczają ekran przed mniejszymi rysami oraz przed codziennym brudem. Inną zaletą folii jest to, że maskują już powstałe rysy. Hybrydy natomiast łączą zalety obydwu rozwiązań. Czemu warto zdecydować się na któryś z tych dodatków? Nie jest tajemnicą, że dzisiejsze smartfony, choć niezwykle zaawansowane technicznie, są dość delikatnymi urządzeniami. Narażone są zwłaszcza wyświetlacze, a ich naprawy są drogie i niekomfortowe dla użytkowników. Obok stylowego i praktycznego etui, warto więc zdecydować się po zakupie telefonu na zabezpieczenie wyświetlacza.

Vodafone Smart X9 - specyfikacja modelu

Nokia 8.1 należy do najbardziej zaawansowanych technicznie smartfonów ze średniej półki cenowej. Chociaż bazuje na wielu rozwiązaniach modelu Nokia 7.1, to ma znacznie nowocześniejsze podzespoły. Chociażby procesor Qualcomm Snapdragon 710 z ośmioma rdzeniami. Telefon pracuje na systemie operacyjnym Android 9 Pie z nakładką Android One. Model ma 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. 8.1 spodoba się miłośnikom dużych ekranów - telefon ma wyświetlacz o przekątnej 6.18 cali. Rozdzielczość to natomiast 2280 na 1080 pikseli. Standardem w tej klasie są już dwa aparaty. Z przodu zainstalowano 20-megapikselowy aparat o jasności przysłony f/2,0. Aparat główny z kolei ma 12 megapikseli oraz przysłonę f/1,8. Model Nokii ma trzy warianty kolorystyczne.