Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Wiko Pulp Fab 4G

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Francuskie smartfony Wiko zyskują coraz większe uznanie na rynku Europejskim. Doskonała jakość wykonania i markowe podzespoły powodują, że urządzenia tej marki mogą spokojnie konkurować z wielkimi koncernami. Wiko Pulp Fab 4G to model, który z racji swoich gabarytów zaliczany jest do coraz popularniejszej linii urządzeń typy phablet. Jego 5,5-calowy wyświetlacz dotykowy oferuje doskonałą jakość obrazu w każdych warunkach oświetleniowych i grafikę w rozdzielczości HD.

Nad pracą systemu i zainstalowanych aplikacji czuwa czterordzeniowy procesor Snapdragon 410. Rdzenie taktowane zegarem 1,2 GHz współpracują z 2 GB pamięci RAM oferując moc wystarczającą do obsługi większości popularnych programów. Dwa sloty na karty SIM pozwalają na korzystanie jednocześnie z dwóch sieci komórkowych, co umożliwia wykorzystywanie tego urządzenia do zastosowań biznesowych.

Duży wyświetlacz to duża odpowiedzialność. Sporą matrycę bardzo łatwo można stłuc lub porysować nawet przy wykonywaniu codziennych czynności. Zabezpieczenie wyświetlacza to obowiązek każdego użytkownika. W tym celu najlepiej wybrać wysokowytrzymałe szkło hartowane, które pozwoli ochronić matrycę przed większością uszkodzeń, brudem i wilgocią. Łatwa w montażu folia na ekran nie zmienia czułości ekranu, nie zmniejsza wygody użytkowania i jest praktycznie niewidoczna. Nasze akcesoria to sprawdzone i idealnie dopasowane produkty, które powstały z myślą o maksymalnym komforcie posiadacza telefonu i doskonałym wyglądzie samego urządzenia. Szkło na ekran dla modeli Wiko Pulp Fab 4G zostało precyzyjnie przycięte i doskonale pokrywa całą powierzchnię delikatnej matrycy. Teraz zabezpieczenie swojego Wiko nie jest już żadnym problemem – folia poliwęglanowa dla tych rzadkich telefonów dostępna jest u nas od ręki!