Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Wiko View 3

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Wiko View 3 – niezawodna ochrona ekranu

Podczas wyboru najlepszego zabezpieczenia ekranu powinniśmy zastanowić się nad naszymi codziennymi nawykami w obchodzeniu się ze sprzętem elektronicznym. Osoby uważne i dbające o telefon mogą zabezpieczać ekrany smartfonów poprzez folie poliwęglanowe. To cienkie i elastyczne powłoczki, które chronią szkło wyświetlacza przed zarysowaniami. Folie ochronne są łatwe w montażu i posiadają matową powierzchnię, dzięki czemu mniej widoczne stają się na przykład tłuste odciski palców na ekranie. Z kolei posiadacze smartfonów, którzy mają tendencję do upuszczania przedmiotów, posiadają małe dzieci lub pracują w mniej bezpiecznych warunkach, powinny rozważać przede wszystkim szkła ochronne na telefon, najlepiej szkła hartowane o twardości 9H w skali Mohsa.

Zalety ochrony ekranu Wiko View 3

Ekran dotykowy Twojego Wiko View 3 to najistotniejszy element smartfona. Jakiekolwiek zadrapania i pęknięcia szybki ekranowej nie tylko negatywnie wpływają na jakość wyświetlanego obrazu, ale mogą również zakłócać normalne użytkowanie telefonu, a nawet doprowadzić do uszkodzenia wnętrza urządzenia. Z tego powodu warto wyposażyć się w zabezpieczenie ekranu, dzięki czemu zminimalizujemy ryzyko kosztownej wymiany wyświetlacza. Szkła i folie na ekran są łatwo dostępne i występują w szerokiej gamie kształtów i rozmiarów. Nie wpływają w żaden sposób ani na jakość wyświetlanego obrazu, ani na czułość ekranu dotykowego. Gwarantują za to pewność, że ekran naszego smartfona pozostanie w stanie nienaruszonym przez znacznie dłuższy czas.

Wiko View 3 – specyfikacja modelu

Wiko View 3 to smartfon wyposażony w wyświetlacz panoramiczny o proporcjach 18:9. Ekran posiada ultra wąską ramkę, dzięki czemu zyskał maksymalnie dużą powierzchnię użytkową. Możesz na nim wygodnie scrollować ulubione strony w Sieci, grać w gry, oglądać zdjęcia i filmy, czy też pisać wiadomości w komunikatorach. Wykonywanie wszystkich tych działań ułatwi wydajny, czterordzeniowy procesor, który stanowi serce urządzenia. Wiko View posiada również kilka dodatkowych udogodnień, m.in. Dual SIM, czytnik linii papilarnych oraz radio FM. Do robienia zdjęć możemy wykorzystać dwa aparaty fotograficzne: przedni 16 Mpix i tylni 13 Mpix.