Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Wiko View 3 Lite

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Wiko View 3 Lite - niezawodna ochrona ekranu

Wiko View 3 Lite to model telefonu, który w ostatnim czasie zyskuje dużą popularność zarówno wśród znawców technologii, jak i wszystkich pozostałych osób. Inwestując zarówno w ten model, jak i również każdy inny telefon warto zadbać o bezpieczeństwo związane z jego użytkowaniem. Idealnym rozwiązaniem i zarówno jednym z najbardziej popularnych, są folie poliwęglanowe. Warto dodać, że są to akcesoria, które z powodzeniem zabezpieczą ekran telefonu przez różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi, a w szczególności zarysowaniami. Wszystkie szkła i folie na ekran dostępne na naszej stronie internetowej są doskonale dopasowane do wybranego modelu urządzenia, dzięki czemu gwarantują długą żywotność i komfort użytkowania.

Zalety ochrony ekranu Wiko View 3 Lite

Ochrona ekranu telefonu to jeden z ważniejszych elementów, o których warto pomyśleć tuż po zakupie nowego urządzenia, nawet delikatne zarysowania, które powstają w trakcie użytkowania, mogą wpłynąć między innymi na jakość wyświetlanego obrazu. Dlatego tak ważne jest zainwestowanie w szkła ochronne, które spotykane są również pod nazwą szkła hartowane. Mają one większą wytrzymałość w porównaniu z folią poliwęglanową, dzięki czemu nawet upadek telefonu z dużej wysokości jest w stanie zabezpieczyć telefon i ograniczyć powstałe na ten skutek uszkodzenia. Na naszej stronie internetowej etuo.pl dostępne są zabezpieczenia z przeznaczeniem praktycznie na każdy model telefonu. Ponadto korzystając z naszej oferty, masz pewność, że do produkcji akcesoriów ochronnych zostały użyte wyłącznie najlepszej jakości materiały.

Wiko View 3 Lite - specyfikacja modelu

Wiko View 3 Lite to kolejna generacja budżetowa zaproponowanego przez francuską firmę. Telefon wyposażony jest w duży wyświetlacz o przekątnej 5,7 cala a proporcje w tym przypadku wynoszą 18:9. Producent skupił się na zmniejszeniu obramować, dzięki czemu możliwe było uzyskanie większej ilości obrazu użytecznego. Smartfon został wyposażony w czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 425, oraz układ graficzny Adreno 208. Ponadto telefon posiada 3 GB pamięci ram a także 16 BG pamięci wbudowanej. Model został wyposażony w dwa aparaty- jeden z przodu (16.0 Mpix) oraz z tyłu (13.0 Mpix).