Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Wiko View 4

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Folie i szkła ochronne do Wiko View 4

Osoby, które poszukują skutecznej ochrony ekranu Wiko View 4, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. Posiadamy bardzo wytrzymałe folie i szkła ochronne, które chronią powierzchnię ekranu smartfona, nie wpływając w żaden sposób na komfort jego użytkowania. Folie poliwęglanowe zapobiegają przede wszystkim zarysowaniom oraz otarciom ekranu, natomiast szkła hartowane mogą chronić wyświetlacz przed stłuczeniami. Ciekawe rozwiązanie stanowią również hybrydowe fiolo-szkła łączące ze sobą wysoką twardość szkieł hartowanych i większą elastyczność folii poliwęglanowych. W zależności od indywidualnych potrzeb dopasuj preferowaną przez siebie osłonkę na ekran. Warto przykładowo, aby ochrona ekranu została dopasowana do danego typu etui.

Jaka osłonka na ekran Wiko View 4 jest najskuteczniejsza?

Najwyższy poziom ochrony wyświetlacza gwarantują szkła hartowane od sprawdzonych producentów. Powinny posiadać gwarantowaną twardość 9H w skali Mohsa – to właśnie ona stanowi najbardziej rzetelny wskaźnik poziomu ochrony. Polecamy wybierać szkła ochronne do klasycznych, silikonowych etui na tył obudowy smartfona. Dzięki nim istnieje niższe ryzyko uszkodzenia wyświetlacza. Do futerału w formie książkowej mogą z kolei sprawdzić się folie poliwęglanowe. Cieńsze i bardziej elastyczne folie ochronne posiadają duży atut w postaci mniejszej widoczności i większej trwałości. Szkła hartowane mogą bowiem pęknąć lub skruszyć się na skutek upadku, natomiast w przypadku folii ochronnych nie ma takiej możliwości.

Specyfikacja techniczna telefonu Wiko View 4

Przystępny cenowo smartfon Wiko View 4 wyposażono wyświetlacz IPS o przekątnej 6,52 cala. Duży ekran charakteryzuje się wąskim obramowaniem z notchem na przedni aparat fotograficzny i wyświetla obraz w rozdzielczości 720 x 1600 pikseli. Wiko View 4 zawiera dużą baterię o pojemności 5000 mAh. Dzięki funkcji Dual SIM można korzystać poprzez niego jednocześnie z dwóch różnych numerów telefonu, na przykład prywatnego i służbowego. Z tyłu obudowy mieści się panel fotograficzny z trzema obiektywami. Serce smartfona stanowi ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio A25 wspierany przez 3 GB RAM.