Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Wiko View 4 Lite

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Wiko View 4 Lite – dopasuj wysokiej jakości folie i szkła ochronne

Folie i szkła ochronne stanowią najskuteczniejsze akcesoria do zabezpieczenia wyświetlacza w Twoim Wiko View 4 Lite przed niepożądanymi uszkodzeniami mechanicznymi. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości osłonki na ekran od sprawdzonych producentów, które zostały dopasowane do indywidualnego rozmiaru oraz kształtu wyświetlacza w posiadanym przez Ciebie smartfonie. Dzięki temu zarówno nasze folie poliwęglanowe, jak i szkła hartowane doskonale zabezpieczają całą powierzchnię ekranu. Każda oferowana przez nas osłonka na ekran ma minimalną grubość i jest w stu procentach transparentna. Nie wpływa zatem w żaden sposób na jakość wyświetlanego obrazu czy komfort obsługi dotykowej smartfona.

Folie poliwęglanowe czy szkła hartowane – które lepsze?

Zarówno szkła ochronne, jak i folie poliwęglanowe mają swoje własne atuty. Grubsze i twardsze szkła ochronne gwarantują wysoki poziom amortyzacji uderzeń. Dlatego też przede wszystkim szkła hartowane zmniejszają ryzyko pęknięcia szybki ekranowej na skutek upuszczenia telefonu. Cieńsze i bardziej elastyczne folie ochronne chronią natomiast wyświetlacz w głównej mierze przed zarysowaniami oraz przytarciami. Z tego powodu warto stosować je z dodatkową ochroną ekranu, na przykład w formie futerału z klapką. Dla niezdecydowanych dobre rozwiązanie mogą stanowić hybrydowe folio-szkła o twardości 7H w skali Mohsa, a jednocześnie większej elastyczności i mniejszej grubości od klasycznych szkieł hartowanych.

Charakterystyka smartfona Wiko View 4 Lite

Lekki, smukły i nowoczesny Wiko View 4 Lite z pewnością spełni wymagania tych użytkowników, którym zależy na wydajnym smartfonie w przystępnej cenie. Telefon posiada 6,52-calowy, wąskoramkowy ekran IPS wyświetlający obraz w rozdzielczości 720 x 1600 pikseli. Bateria o pojemności 4000 mAh gwarantuje długi czas pracy smartfona. Do dyspozycji użytkownika pozostaje 64 GB pamięci wewnętrznej telefonu, którą można dodatkowo rozszerzyć poprzez kartę pamięci o pojemności nawet 256 GB. Przydatną funkcję dla osób ceniących sobie minimalizm oraz dobrą organizację stanowi Dual SIM, dzięki czemu na telefonie pozostają aktywne dwa różne numery telefonu.