Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Xiaomi Mi 10 Ultra

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Warto zabezpieczyć ekran Xiaomi Mi 10 Ultra

Xiaomi Mi 10 Ultra to świetny i ładny smartfon, więc jego użytkownik z pewnością będzie chciał, aby wygląd urządzenia na długo pozostawał bez defektów. Jest wiele sposobów na to, by telefon był jak nowy na bardzo długi czas. Jednym ze sposobów jest założenie etui, które uchroni model przed uszkodzeniami. Ale to nie wszystko, gdyż warto pamiętać również o froncie. To właśnie ekran jest najbardziej narażony na zarysowania, otarcia a nawet pęknięcia. Na szczęście są specjalne osłonki na ekran Xiaomi Mi 10 Ultra, które pozwolą zapobiegać niepożądanym defektom. Są nimi oczywiście szkła i folie ochronne, które są najbardziej popularnymi akcesoriami do ochrony matrycy urządzeń mobilnych.

Zaawansowana ochrona ekranu Xiaomi Mi 10 Ultra

Najbardziej popularnymi osłonkami na front telefonu są szkła hartowane oraz hybrydowe. Oba rodzaje szybek charakteryzują się wysoką wytrzymałością na zarysowania oraz zabrudzenia, dzięki czemu chronią ekran modelu Xiaomi Mi 10 Ultra przez długi czas. Warto dodać, że szkła hybrydowe nazywane sa nietłukącymi się, ze względu na ich dużą elastyczność. Ponadto szkła bardzo łatwo się montuje i zmniejszają szansę stłuczenia ekranu podczas upadku smartfona. W ofercie naszego sklepu posiadamy również folie poliwęglanowe, które są znacznie cieńsze od szkieł. Mają one za zadanie uchronienie frontu przed drobnymi zarysowaniami i zabrudzeniem. Folie są znacznie tańsze od szkieł, ale przy tym nieco trudniej się je zakłada. Jednakże po dokładnym nałożeniu będa prawie niewidoczne na froncie, co jest ich wielką zaletą.

Xiaomi Mi 10 Ultra - krótki opis

Xiaomi Mi 10 Ultra to telefon, który trafił na rynek w trzecim kwartale 2020 roku. Model zyskał ekran AMOLED 6.67 cali i pojemną baterię - 4500 mAh. Sam smartfon ma wymiary równe 162.38 x 74.04 x 9.45 mm. i waży 221.80 gramów. Smartfon działa w oparciu o system Android z fabrycznie wbudowaną nakładką MIUI 12.