Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Xiaomi Mi 9

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Xiaomi Mi 9 - niezawodna ochrona ekranu

Ochrona telefonu to istotna kwestia, do której warto podejść z odpowiednim namysłem. Trzeba zastanowić się, jaki typ będzie najbardziej odpowiedni dla naszych potrzeb, bo przecież każdy używa swojego smartfona na swój własny, indywidualny sposób. Jednymi z popularniejszych akcesoriów służących do ochrony urządzenia przed różnego rodzaju uszkodzeniami i zanieczyszczeniami są szkła i folie na ekran. Zarówno szkła ochronne, jak i folie poliwęglanowe można idealnie wpasować z konkretnymi modelami smartfonów i innych urządzeń mobilnych, dzięki czemu ich stosowanie nie wpływa negatywnie na płynność funkcjonowania urządzenia. W sklepie internetowym etuo.pl dostępne są te i inne produkty ochronne oraz różnego rodzaju gadżety, dzięki którym użytkowanie urządzeń mobilnych będzie jeszcze większą przyjemnością.

Zalety ochrony ekranu Xiaomi Mi 9

Dlaczego tak dużo osób decyduje się na folie ochronne i szkła hartowane, by chronić swój telefon? Przede wszystkim dlatego, że są one bardzo skuteczne i pomagają zapobiec najcięższym, bo eliminującym z użytkowania telefonu uszkodzeniom, takim jak stłuczenie czy pęknięcie ekranu. Dla licznych użytkowników nie bez znaczenia jest również fakt, że wspomniane akcesoria nie zakrywają telefonu, który często jest bardzo atrakcyjny pod względem wizualnym. Zarówno folie, jak i szkła, są bardzo cienkie i posiadają wycięcia w miejscach, w których znajduje się główny przycisk i obiektyw aparatu. Dostępne są w wersjach na cały front, samą matrycę oraz zakrzywiony ekran, a folie dodatkowo również na cały telefon.

Xiaomi Mi 9 - specyfikacja modelu

Xiaomi Mi 9 to jeden z najnowszych modeli smartfonów chińskiego koncernu, zaliczany do znanej i cenionej rodziny tych urządzeń mobilnych. Jego premiera rynkowa przypadła na I kwartał 2019 roku. Całkowite wymiary telefonu to 157.50 x 74.67 x 7.61 mm, a waga - 173 g. Zastosowano w nim system operacyjny Android 9.0 Pie oraz wydajną baterię litowo - polimerową 3300 mAh. W codziennym użytkowaniu bardzo przydatna jest funkcja szybkiego ładowania, którą ten model posiada. Na wyróżnienie zasługuje też aparat fotograficzny, pozwalający na wykonywanie zdjęć wysokiej jakości.