CHRISTMAS SALE zniżki aż do -50% | SPRAWDŹ »

Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Xiaomi Mi 9 Lite

Filtry Zwiń
Marka urządzenia 1
×
Model urządzenia 141
×
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Xiaomi Mi 9 Lite – niezawodna ochrona ekranu

Wybierając smartfon Xiaomi Mi 9 Lite, warto rozważyć zabezpieczenie jego ekranu. Możemy dokonać tego poprzez zakup szkła hartowanego lub folii poliwęglanowej. Szkła ochronne to najpewniejszy sposób na zminimalizowanie ryzyka pęknięcia delikatnej szybki ekranowej podczas upadku telefonu. Nieco mniejsze zabezpieczenie dają folie ochronne, które zabezpieczają ekran przede wszystkim przed rysami i zadrapaniami mogącymi powstać nawet podczas noszenia telefonu w torebce razem z kluczami. Folie mają jednak dodatkową zaletę – dzięki ich matowej powierzchni, mniej widać na nich tłuste odciski palców czy ewentualne zabrudzenia. Zarówno szkła hartowane, jak i folie poliwęglanowe możemy w łatwy sposób zamontować i usunąć, gdy ulegną zużyciu. Aktualnie najlepsze rozwiązanie stanowią elektrostatyczne szkła i folie na ekran, które trzymają się powierzchni wyświetlacza dzięki właściwościom elektrostatycznym.

Zalety ochrony ekranu Xiaomi Mi 9 Lite

Jeśli zależy nam na długim i komfortowym użytkowaniu smartfona lub jego ewentualnej odsprzedaży, warto zadbać o stan urządzenia. Stosując odpowiednie etui oraz zabezpieczenie ekranu w formie szkła bądź folii, mamy gwarancję, że stan telefonu nawet po wielu miesiącach lub latach używania, nie będzie wiele różnić się od stanu, w którym go nabyliśmy. Decydując się na szkło hartowane, minimalizujemy również ryzyko kosztownej wymiany wyświetlacza, ponieważ szkło ochronne zmniejsza ryzyko pęknięcia szybki w wyniku upuszczenia urządzenia.

Xiaomi Mi 9 Lite – specyfikacja modelu

Xiaomi Mi 9 Lite to smartfon stanowiący połączenie smukłej i lekkiej obudowy z zawartością wydajnych podzespołów i pojemną baterią, która pozwala na do dwóch dni normalnego użytkowania telefonu bez konieczności ładowania. Smartfon od chińskiego producenta wyróżnia się także wysokiej jakości aparatem fotograficznym dysponującym matrycą 32 Mpx, inteligentnym trybem portretowym oraz wieloma inteligentnymi filtrami, dzięki którymi wykonywane zdjęcia wyglądają jeszcze bardziej zjawiskowo. Dodatkowe udogodnienia, które możemy docenić w życiu codziennym, to m.in. łączność NFC, dzięki której można wygodnie płacić w sklepie telefonem, a także funkcja pilota na podczerwień do sterowania np. telewizorem.