Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Xiaomi Mi 9 SE

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Xiaomi Mi 9 SE - niezawodna ochrona ekranu

Szkła hartowane to jeden z najlepszych sposobów na zabezpieczenie swojego urządzenia przed uszkodzeniem ekranu. Jednakże nie tylko one mogą pomóc w ochronie delikatnego frontu smartfona. W naszym sklepie oferujemy znacznie większy asortyment, który pozwoli dobrać do modelu Xiaomi Mi 9 SE odpowiednią ochronkę matrycy i nie tylko. Front telefonu można zabezpieczyć m.in. szkłami hartowanymi, foliami poliwęglanowymi a także hybrydami tych dwóch osłonek. Ważne jest przy tym, by akcesoria na ekran modelu były dopasowane, gdyż właśnie wtedy będą spełniać swoją rolę znacznie lepiej.

Zalety ochrony ekranu Xiaomi Mi 9 SE

O uszkodzenie ekranu w telefonie czy tablecie niewiele potrzeba. Wystarczy chwila nieuwagi, aby urządzenie wylądowało na ziemi, a jego matryca pokryła się mocnym zarysowaniem lub co gorsza, siatką spękań, uniemożliwiającą korzystanie z modelu. A wystarczy niedrogi dodatek, aby zwiększyć wytrzymałość ekranu na takie przypadki. Najtańszym i jednym z najpopularniejszych sposobów na zabezpieczenie matrycy w urządzeniach mobilnych jest folia ochronna. To cieniutki plaster poliwęglanowy, który osłania front przed drobnymi zarysowaniami oraz poplamieniem. Nieco bardziej wytrzymałe są szkła hartowane - te o wysokiej twardości są w stanie zabezpieczyć ekran nawet przed stłuczeniem. Zwiększa się szansa ich szkło pęknie, a ekran pozostanie bez uszczerbku. Z kolei hybrydy, czyli tak zwane folio-szkła są elastyczne i nie pękają, dzięki czemu jeszcze skuteczniej chronią ekran. przed wieloma uszkodzeniami mechanicznymi. Znacznie lepiej jest zainwestować zawczasu w akcesoria ochronne, niż oddawać telefon Xiaomi Mi 9 SE na serwis, który może okazać się drogi, a sam proces naprawy bardzo długi.

Xiaomi Mi 9 SE - specyfikacja modelu

Mi 9 SE to model telefonu marki Xiaomi, którego premiera miała miejsce w pierwszym kwartale 2019 roku. Smartfon został wyposażony w 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 712 o taktowaniu zegara na poziomie 2.30 GHz. Wsparciem dla układu jest grafika Adreno 616, a także RAM o pojemności aż 6 GB. jeśli chodzi o miejsce na dane, to użytkownicy mają do wyboru dwie wersje - Z 64 GB ROM oraz 128 GB ROM. Wydajne urządzenie chińczyków posiada więcej zalet, a należą do nich m.in. aparaty. Potrójny aparat z tyłu ma wbudowane matryce o oczkach: 48, 8 i 13 Mpix, zaś przednia kamerka oferuje obiektyw 20 Mpix.