Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Xiaomi Mi A3

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Xiaomi Mi A3 - niezawodna ochrona ekranu

Nie wszystkie modele smartfonów są sprzedawane z gotową, znajdującą się w zestawie ochroną ekranu. Nierzadko użytkownicy sami muszą zadbać o właściwe i skuteczne zabezpieczenie ekranu. W poszukiwaniu idealnie dopasowanych akcesoriów ochronnych warto zajrzeć na stronę etuo.pl. W przygotowanej ofercie znajdują się między innymi szkła hartowane, folie poliwęglanowe i hybrydy, będące połączeniem jednych i drugich. Ogromną zaletą, którą mają te akcesoria ochronne na telefon, jest łatwość montażu. Można je bez trudu założyć samodzielnie. W zależności od wybranego modelu, osłonka obejmuje albo sama matrycę, albo cały ekran, a nawet cały telefon. Dzięki tym produktom urządzenia są skutecznie chronione przed wieloma zarysowaniami, pęknięciami, stłuczeniami oraz zabrudzeniami.

Zalety ochrony ekranu Xiaomi Mi A3

Szkła i folie na ekran lub inne, wybrane gadżety ochronne na telefon lub inne urządzenia z dotykowym ekranem, powinno się kupić i założyć najszybciej jak to możliwe. O zasadności takiego działania przekonał się każdy, kto ma na koncie niemiłe doświadczenia związane z upuszczeniem czy uderzeniem telefonu o twardą powierzchnię. Prawdopodobieństwo, że ekran przy takim zdarzeniu ulegnie uszkodzeniu, jest bardzo wysokie. Mimo takiego zagrożenia, wielu użytkowników smartfonów rezygnuje z zastosowania folii lub szkieł w obawie przed tym, że te dodatkowe warstwy na ekranie mogą zaburzyć jego funkcje dotykowe lub utrudnić użytkowanie. Nic bardziej mylnego. Te produkty są na tyle cienkie, że w żaden sposób nie wpływają na komfort użytkowania.

Xiaomi Mi A3 - specyfikacja modelu

Xiaomi Mi A3 to zgrabny, elegancki i nowoczesny smartfon, który ma wiele przydatnych funkcji. Zasila go bateria Li-Po o pojemności 4030 mAh. Jego wymiary to 153.48 x 71.85 x 8.48 mm, zaś waga - 173.8 g. Model dostępny jest w wersjach z pamięcią wbudowaną o pojemnościach 64 GB lub 128 GB i pamięcią RAM 4 GB lub 6 GB. Zastosowany w nim system operacyjny do Android 9.0 Pie, a procesor - Qualcomm Snapdragon 665 z zegarem 2.00 GHz. Xiaomi Mi A3 ma wiele funkcji dodatkowych, takich jak m.in. organizer i wybieranie głosowe.