Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Xiaomi Mi Band 3

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Xiaomi Mi Band 3 - niezawodna ochrona ekranu

Posiadasz opaskę Xiaomi Mi Band 3? Podobnie jak popularne smartfony, i to urządzenie ma dość delikatny wyświetlacz. A ponieważ ubezpieczenia i naprawy pozostają drogie, watro pomyśleć o zabezpieczeniu. Idealne będą nasze szkła i folie na ekran tego modelu. Są wykonane ze specjalnie dobranych materiałów, tak aby były przezroczyste i nie zaburzały funkcji dotykowych wyświetlacza. Mamy w ofercie szkła na ekran, folie ochronne, ale też i hybrydy, łączące zalety obu takich rozwiązań.

Zalety ochrony ekranu Xiaomi Mi Band 3

Które zabezpieczenie więc warto wybrać? Folie poliwęglanowe zabezpieczą przed drobniejszymi uszkodzeniami - rysami czy otarciami. Ochroną też przed brudem oraz mogą zamaskować niektóre już istniejące uszkodzenia. Taka ochrona ekranu jest też dość lekka, a to nie bez znaczenia w smart watchu, który jest często wykorzystywany przez sportowców. Szkła z kolei są nieco cięższe, ale i mocniejsze - mogą też zminimalizować ryzyko stłuczenia się ekranu, jeśli opaska nagle spadnie na twarde podłoże. Jednak w naszej ofercie mamy nie tylko szkła i folie na ekran. Na etuo.pl można zaleźć także hybrydy. Są one połączeniem poprzednich rozwiązań i są jednocześnie trwałe oraz elastyczne. Niezależnie jednak którą opcję wybierzesz, na pewno dodatkowa osłonka pozwoli ci się cieszyć dłużej urządzeniem w niemal fabrycznym stanie!

Xiaomi Mi Band 3 - specyfikacja modelu

Xiaomi Mi Band 3 to nowoczesny smart band, który współpracuje z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi smartfonów - Androidem oraz iOS-em. Urządzenie jest wyposażone w system Bluetooth i ma zainstalowane mierniki między innymi kroków oraz pulsu. Opaska ma jednak również żyroskop oraz monitoring snu. Dużą zaletą modelu jest z pewnością również mocna bateria, która pozwala na nawet 20-dniowy dzień pracy. Użytkownicy chwalą sobie też minimalistyczny i czytelny wyświetlacz. Opaska Mi Band 3 jest dostępna jedynie w kolorze czarnym. Polecana jest nie tylko miłośnikom najnowszych gadżetów technologicznych. To też świetny gadżet dla sportowców, którzy chcą łatwo monitorować swoje wyniki. Opaska jest też dobrym rozwiązaniem dla wszystkich tych, który chcą na bieżąco kontrolować niektóre parametry zdrowotne.