Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Xiaomi Mi Band 4

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Xiaomi Mi Band 4 - niezawodna ochrona ekranu

Szkła i folie na ekran doskonale się sprawdzają w przypadku smartfonów - ale nie tylko. To także świetnie rozwiązanie na smart watche i smart bandy, w tym na model Xiaomi Mi Band 4. Na etuo.pl mamy wiele propozycji, jeśli chodzi o folie i szkła na ekran. Dostępne są u nas najmocniejsze szkła hartowane, jak i nieco lżejsze folie poliwęglanowe. Proponujemy także hybrydy, czyli inaczej folio-szkła, które łączą zalety obu rozwiązań. Wszystkie dodatki z etuo.pl są wykonane z wysokiej klasy materiałów, które są zupełnie przezroczyste i nie zaburzają w żaden sposób funkcji dotykowych ekranu.

Zalety ochrony ekranu Xiaomi Mi Band 4

Nie tylko ekrany smartfonów są narażone na różne uszkodzenia. Również inteligentnym zegarkom bardzo potrzebna jest ochrona ekranu. Chociażby z tego względu, że często wykorzystywane są one do sportu - na przykład do mierzenia czasu podczas biegania. A nietrudno przecież w takim wypadku o upadek urządzenia na twardą powierzchnię. Ponieważ naprawy i ubezpieczenia są niezwykle kosztowne, lepiej postawić na szkła lub folie. Te pierwsze mają twardość do 9H w skali Mohsa, a zatem minimalizują ryzyko stłuczenia matrycy. Folie poliwęglanowe mają z kolei twardość do 3H, a to oznacza, że ochronią ekran przed mniejszymi rysami, ale też przed brudem. Zarówno szkła, jak i folie ochronne mogą też maskować już istniejące na wyświetlaczu uszkodzenia.

Xiaomi Mi Band 4 - specyfikacja modelu

Xiaomi Mi Band 4 to gustowna opaska z kolorowym ekranem typu AMOLED, która jest kompatybilna z systemami Android 4.4 i iOS 9 oraz ich nowszymi wersjami. Urządzenie może informować między innymi o połączeniach, SMS-ach, powiadomieniach z aplikacji czy o alarmach. Dzięki temu smart bandowi można też na przykład kontrolować muzykę z serwisów streamingowych. Bateria urządzenia o pojemności 135 mAh pozwala na aż 20 dni pracy. Dużą zaletą modelu Mi Band 4 jest także wodoodporność. Zainstalowano tam też specjalne czujniki do monitorowania aktywności fizycznej - urządzenie może nawet wykrywać technikę pływania!