Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Xiaomi Mi Note 10

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Xiaomi Mi Note 10 - niezawodna ochrona ekranu

Chcesz, żeby Twój smartfon długo świetnie się prezentował i zachował stuprocentową funkcjonalność? Zadbaj o odpowiednie zabezpieczenie ekranu. To najbardziej wrażliwy element telefonu, któremu wystarczy kontakt z ostrym przedmiotem w kieszeni czy w torbie, żeby uległ zniszczeniu. W sklepie etuo.pl znajdziesz szeroką ofertę produktów ochronnych dedykowanych smartfonowi Xiaomi Mi Note 10. To przede wszystkim wysokiej jakości, elastyczne folie ochronne, które po nałożeniu są niemal niewidoczne i niewyczuwalne, oraz zapewniające maksymalną ochronę, odporne na porysowanie i niezwykle trwałe szkła ochronne. Oba produkty nie wpływają na funkcjonalność ekranu, są wygodne w codziennym użytkowaniu, a zapewniają lepsze bezpieczeństwo - folie poliwęglanowe chronią przed porysowaniem, a szkło hartowane również przed powstaniem pęknięć czy roztrzaskaniem ekranu.

Zalety ochrony ekranu Xiaomi Mi Note 10

Dlaczego warto zainwestować w dobrej jakości produkty ochronne na ekran smartfona? Każdy użytkownik tego sprzętu wie, że niewiele trzeba, by ekran pokrył się nieestetycznymi rysami, a w razie upadku z wysokości roztrzaskał. Smartfon traci wtedy na estetyce, a w przypadku poważniejszych uszkodzeń może mieć problemy z poprawnym działaniem, a nawet z uruchomieniem. Żeby zapobiec porysowaniu, na przedniej szybie można umieścić profesjonalną folię poliwęglanową - ta zapobiega otarciom, zarysowaniom, opalcowaniu. Odciski palców są na niej niewidoczne, folia idealne przylega do ekranu i pozostaje właściwie nie widoczna. Jeszcze lepszą ochronę zapewniają szkła hartowane, które mają twardość, aż 9H w skali Mohsa, co oznacza, że ich zarysowanie w codziennym użytkowaniu jest właściwie niemożliwe. Oferowane przez etuo.pl szkła i folie na ekran są idealnie dopasowane do konkretnego modelu smartfona, dzięki czemu telefon zachowuje estetyczny, miły dla oka wygląd.

Xiaomi Mi Note 10 - specyfikacja modelu

Xiaomi Mi Note 10 to telefon dla użytkowników, którzy lubią komfort i szybkość. Smartfon wyposażony jest w wydajne komponenty, mocną baterię oraz nowoczesne oprogramowanie. Jest intuicyjny, oferuje możliwość słuchania muzyki wysokiej jakości oraz robienia zdjęć nawet w trudnych warunkach. Wyróżnia go również dopracowany w każdym detalu wygląd. Ten model Xiaomi to wyjątkowo elegancka, zachwycająca prostotą forma, którą z pewnością docenią fani dobrego designu.