Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Xiaomi Mi Note 10 Pro

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Xiaomi Mi Note 10 Pro - niezawodna ochrona ekranu

Ekran to wyjątkowo podatna na uszkodzenia partia każdego smartfona. Wystarczą długie paznokcie albo kontakt z kluczami w kieszeni czy torbie, żeby przednia szyba pokryła się nieestetycznymi rysami, a smartfon stracił swój pierwotny wygląd. Jak temu zapobiec? Na etuo.pl znajdziesz dedykowane Twojemu modelowi smartfona szkła i folie na ekran. Wszystkie są dopasowane rozmiarem oraz posiadają niezbędne wycięcia na ważne komponenty telefonu. Są łatwe w montażu oraz pozostają prawie niewidoczne po nałożeniu. Skutecznie chronią ekran przed uszkodzeniami różnego pochodzenia: zabrudzeniami, palcowaniem, zalaniem, zarysowaniami. Działają także jako amortyzacja, kiedy dojdzie do przypadkowego upuszczenia telefonu z wysokości.

Zalety ochrony ekranu Xiaomi Mi Note 10 Pro

Jeśli szukasz produktów, dzięki którym przednia szyba Twojego smartfona, zyska dodatkowe wzmocnienie, na etuo.pl znajdziesz szeroki wybór folii i szkieł ochronnych. Produkty te różnią się funkcjonalnością - sam zdecyduj, który z nich najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Folie poliwęglanowe tworzą cienki, niemal niewidoczny filtr na powierzchni szyby. Nie parują, nie widać na nich odcisków palców. Folie ochronne zapobiegają porysowaniu, mają twardość 3h w skali Mohsa. Nie są jednak tak skuteczne jak szkła hartowane, których twardość to aż 9h w skali Mohsa - ten produkt jest niezwykle trwały, żeby zarysować jego powierzchnię trzeba użyć ostrza z diamentu. Szkła ochronne również są idealnie dopasowane kształtem, odpowiednio umieszczone na szybie nie wpływają na estetykę smartfona. Chronią przed porysowaniem, pęknięciem ekranu, w razie upadku działają jako dodatkowa amortyzacja, zmniejszająca ryzyko poważnych uszkodzeń sprzętu.

Xiaomi Mi Note 10 Pro - specyfikacja modelu

Xiaomi Mi Note 10 Pro to smartfon, który wyposażony został w szybki procesor oraz nowoczesne oprogramowanie. Jego największymi atutami są mocna, trzymająca przez wiele godzin bateria, doskonała jakość obrazu oraz dźwięku, wysokiej rozdzielczości aparat, który dobrze radzi sobie z trudnymi warunkami świetlnymi. Smartfon nadaje się do surfowania po sieci, robienia zdjęć, słuchania muzyki czy audiobooków, może pracować na wysokich obrotach przez długi czas. Zachwyca minimalistycznym, stylowym wyglądem oraz elegancką prostotą, dopracowaniem wszystkich szczegółów.