Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Xiaomi Redmi 7A

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Xiaomi Redmi 7A - niezawodna ochrona ekranu

Posiadasz smartfona Xiaomi Redmi 7A? Najlepiej od razu pomyśl o zabezpieczeniu wyświetlacza. Na etuo.pl dostępne są akcesoria ochronne na telefon - w tym szkła i folie na ekran oraz hybrydy. Wszystkie z wysokiej jakości materiałów oraz z wycięciami na ważne komponenty ekranu. Nasze dodatki są zupełnie przezroczyste, a więc nie wpływają negatywnie na jakość wyświetlanego obrazu. Niezmienne pozostają także funkcje dotykowe ekranu.

Zalety ochrony ekranu Xiaomi Redmi 7A

Dzisiejsze telefony są dość wrażliwe na uszkodzenia, a ekrany to zwykle najbardziej wrażliwych ich element. Dlatego warto go zabezpieczyć, tym bardziej że zarówno naprawy, jak i ubezpieczenia są bardzo kosztowne. Folie poliwęglanowe na przykład ochronią wyświetlacz przed drobniejszymi rysami oraz przed brudem. Takie folie również potrafią zamaskować te już istniejące na ekranie uszkodzenia. Szkła hartowane natomiast dodatkowo minimalizują ryzyko stłuczenia matrycy, na przykład po upadku na twardszą powierzchnię. W ofercie na etuo.pl mamy jeszcze jedno ciekawe zabezpieczenie ekranu - hybrydy, które łączą zalety folii oraz szkieł. Są jednocześnie trwałe, jak i elastyczne. Warto jednak także pomyśleć o ochronie aparatu fotograficznego z tyłu telefonu. Ten element jest zwykle niechroniony i często ulega uszkodzeniom. Nasze specjalne osłonki na aparat odpowiednio go wzmocnią, co może oszczędzić nam długich i kosztownych napraw.

Xiaomi Redmi 7A - specyfikacja modelu

Xiaomi Redmi 7A to nowoczesny, budżetowy smartfon z 5,4-calowym wyświetlaczem typu IPS TFT o rozdzielczości 720 x 1440 pikseli. Działa on na wydajnym procesorze Qualcomm Snapdragon 439 z ośmioma rdzeniami oraz zegarem 2.00 GHz. Pamięć operacyjna w smartfonie wynosi 2 bądź 3 GB RAM, a pamięć wbudowana - 16 bądź 32 GB. Można ją jednak powiększyć do 256 GB za pomocą kart pamięci. Smartfon ma dwa aparaty fotograficzne. Tylny oferuje rozdzielczość matrycy 13 Mpix, a przedni - 5 Mpix. Ten pierwszy ma dodatkowo lampę błyskową typu LED. Wyróżniają się też funkcje dodatkowe, na przykład dual SIM oraz bardzo wydajna bateria typu Li-Ion o pojemności 4000 mAh.