Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Xiaomi Redmi 8A

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Xiaomi Redmi 8A - niezawodna ochrona ekranu

Jesteś posiadaczem Xiaomi Redmi 8A i zastanawiasz się, jak najlepiej zabezpieczyć ekran swojego smartfona? Sprawdź naszą ofertę! Mamy zaawansowane szkła i folie na ekran, które są bardzo starannie dopracowane do wymiarów właśnie tego modelu. Szkła i folie ochronne mają też wycięcia na istotne komponenty ekranu. Sama instalacja szybek jest też niezwykle prosta. Zwykle zajmuje to nie więcej niż kilka minut.

Zalety ochrony ekranu Xiaomi Redmi 8A

Dlaczego warto zdecydować się na folie bądź szkła ochronne? Choćby z tego powodu, że ekrany smartfonów są bardzo delikatne, a naprawy - czasołochonne, stresujące oraz kosztowne. A folie poliwęglanowe pomogą uniknąć pojawienia się rys czy otarć na wyświetlaczu. Szkła hartowane są z kolei cięższe i mocniejsze. Również zabezpieczają przed rysami, ale także minimalizują ryzyko stłuczenia się matrycy - na przykład gdyby smartfon nagle wyślizgnął się z ręki. Jednak nasza oferta jest jeszcze szersza. Proponujemy też hybrydy. To połączenie zalet szkła i folii. Takie zabezpieczenia są zarazem trwałe, jak i stosunkowo lekkie o elastyczne. Kolejną rzeczą, którą polecamy, są zabezpieczenia na aparaty fotograficzne. Ten element telefonu jest zwykle niezabezpieczony, lub zabezpieczony słabo. A odpowiednia szybka może pomóc uniknąć szkód i kosztownych napraw.

Xiaomi Redmi 8A - specyfikacja modelu

Xiaomi Redmi 8A to co prawda budżetowy smartfon, ale wyróżnia się wieloma ciekawymi rozwiązaniami, spotykanymi zwykle wyłącznie w droższych modelach. Na przykład mocnym akumulatorem o pojemności 5000 mAh. Jest też funkcja szybkiego ładowania. Model działa na systemie Android 9 Pie z nakładką MIUI 10 oraz na procesorze Qualcomm Snapdragon 439 z zegarem 1,95 GHz oraz układem graficznym Adreno 505. Pamięć operacyjna wynosi 3 GB RAM, a pamięć wewnętrzna - 32 GB. Miejsce na dane można jednak poszerzyć aż do 256 GB za pomocą kart pamięci. Wyświetlacz to z kolei 6,2-calowy IPS LCD, zapewniający rozdzielczość 1520 na 720 pikseli. Główny aparat fotograficzny ma matrycę o rozdzielczości 12 Mpix, a aparat przedni - 8 Mpix.