Szkła hartowane i folie ochronne na telefon Xiaomi Redmi 9A

Filtry Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń
Pokaż na stronie Zwiń

Xiaomi Redmi 9A – folie poliwęglanowe czy szkła hartowane?

Warto zadbać o niezawodną ochronę wyświetlacza w Twoim Xiaomi Redmi 9A. W tym celu oferta naszego sklepu internetowego uwzględnia folie i szkła ochronne od renomowanych producentów. Wybierając folie poliwęglanowe, zyskujesz cienkie i elastyczne akcesorium zabezpieczające ekran Twojego smartfona przed zarysowaniami i otarciami. Folie ochronne są łatwe w aplikacji i odznaczają się wysoką trwałością. Polecamy również nasze szkła hartowane o twardości 9H w skali Mohsa. Wybierając szkła ochronne, zmniejszasz ryzyko najpoważniejszego uszkodzenia wyświetlacza w swoim smartfonie, czyli pęknięcia szybki ekranowej.

Dlaczego ochrona ekranu w Xiaomi Redmi 9A jest tak istotna?

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na folie ochronne, czy też szkła hartowane – warto wyposażyć ekran smartfona w jakiekolwiek zabezpieczenie. Tylko w ten sposób możesz mieć pewność, że niechcący nie zarysujesz wyświetlacza lub, co gorsza, nie pęknie on na skutek upadku. Osłonka na ekran nie tylko zapobiega uszkodzeniom mechanicznym, zapobiega również powstawaniu zabrudzeń. Nasze folie i szkła ochronne posiadają specjalną powłokę oleofobową, dzięki której mniej widoczne stają się odciski palców. Taka osłonka na ekran jest również znacznie łatwiejsza w czyszczeniu. Jeżeli na wyświetlaczu Twojego Xiaomi Redmi 9A znajdują się już wcześniej powstałe, drobne zarysowania, folie i szkła ochronne pomogą je zamaskować.

Parametry techniczne Xiaomi Redmi 9A

6,53-calowy Xiaomi Redmi 9A posiada duży wyświetlacz o wąskim obramowaniu oraz przyzwoitą moc obliczeniową. Smartfon z niskiej półki cenowej dysponuje 32 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć poprzez kartę pamięci nawet o kolejne 512 GB. W zależności od wyboru konkretnej konfiguracji do wyboru użytkownika pozostaje wariant z 2 lub 3 GB RAM. Redmi 9A wyróżnia wyjątkowo pojemna bateria 5000 mAh. Użyteczne udogodnienie stanowi funkcja Dual SIM. Za pomocą smartfona można wykonywać efektownie prezentujące się fotografie. Tylny aparat fotograficzny korzysta z matrycy 13 Mpx i dodatkowego obiektywu portretowego. Z kolei przedni aparat do selfie posiada matrycę 5 Mpx.